|
|
| Τροποποιημένο: | 1000 τετραγωνικά μέτρα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Δαχτυλίδια |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-30 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200,000 m2 μηνιαίως |
Υψηλής απόδοσης μαρμάρινο αλουμινίου σύνθετο πάνελ (ACP)
Το μαρμάρινο ACP διαθέτει δομή 3 στρωμάτων με πυρήνα από υψηλής ποιότητας LDPE που είναι στριμωγμένο ανάμεσα σε δύο φύλλα αλουμινίου.αντιγράφει τη φυσική ομορφιά της πέτρας ενώ προσφέρει σημαντική μείωση βάρους για ευκολότερη εξαγωγή και εγκατάσταση.
![]()
![]()
| Άρθρο | Λεπτομερείς προδιαγραφές |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Πίνακας σύνθετης ύλης αλουμινίου με υφή μαρμάρου / πέτρας (ACP) |
| Ονομασία μάρκας | Αλούσανγκ |
| Συνολικό πάχος | 3mm, 4mm, 5mm, 6mm |
| Δέρμα από αλουμίνιο | 0.15 mm - 0.50 mm (υψηλής ποιότητας AA1100 / AA3003) |
| Βασικό υλικό | Μη σπασμένο LDPE ή ανθεκτικό στη φωτιά ορυκτό πυρήνα (B1 / A2) |
| Δυνατότητα απολέπισης | ≥ 7,0 N/mm (υψηλή δομική ακεραιότητα) |
| Επιχρισμός | PVDF / PET με ρεαλιστική υφή πέτρας |
| Τυπικό μέγεθος | 1220 x 2440 mm (προσαρμοσμένα μήκη μέχρι 6000 mm) |
| Τροποποιημένο | 500 τ.μ. |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 200, 000 τ.μ. μηνιαία |
Χρώμα/Μότρο:Ρεαλιστικά μοτίβα από μάρμαρο, γρανίτη, τραβερτίνιο ή εξατομικευμένα πέτρα.
Παρέχουμε με ακρίβεια κατασκευασμένα πάνελ μαρμάρης υφής που προσφέρουν την μεγαλοπρεπή εμφάνιση της φυσικής πέτρας με πολύ μεγαλύτερη ευελιξία.κομμένα, ρυμουλκημένα, λυγισμένα και καμπυλωμέναΕίτε πρόκειται για καλύμματα στήλων, κομψές προσόψεις, ή περίπλοκα εσωτερικά χαρακτηριστικά, προσφέρουμε εξατομικευμένα μεγέθη και μοτίβα πέτρας για να ταιριάζει με το μοναδικό όραμα του έργου σας.
Το εργοστάσιο μεταφέρθηκε στην WENXIAN το 2021, παράγοντας κυρίως αλουμινένιο σύνθετο πάνελ αλουμινένιο φινέρι με περισσότερους από 100 υπαλλήλους.με προηγμένο εξοπλισμό παραγωγής που περιλαμβάνει υψηλού επιπέδου όργανα εισαγόμενα από την Ιαπωνία και συνεχώς βελτιωμένη τεχνολογία.
![]()
Εφαρμογές:
Προσοχές εμπορικών κτιρίων:Εμπορικά κέντρα, αεροδρόμια και κτίρια γραφείων ψάχνουν για μια πέτρινη φινίρισμα χωρίς το βαρύ βάρος.
Σχέδια ανακαίνισης:Αντικατάσταση παλαιών προσόψεων με ελαφρύ μαρμάρινο ACP για τη μείωση του δομικού φορτίου.
Εσωτερικές προτάσεις:Οι τοίχοι στις αίθουσες του ξενοδοχείου, οι κολώνες και οι πολυτελείς σχεδιασμοί οροφών.
Σημειώσεις & Branding:Κορυφαίες βιτρίνες και εταιρικές πινακίδες που απαιτούν υψηλής ποιότητας μαρμάρινο.
Μονωδική κατοικία:Προπαρασκευασμένα κοντέινερ ή έργα βίλας στην Κεντρική Ασία και τη Νοτιοανατολική Ασία.
Το Μαρμάρινο Αλουμινίου μας είναι προσεκτικά συσκευασμένο για να εξασφαλίσει την ασφαλή παράδοση στους πελάτες μας.
Σας ευχαριστώ πολύ που βλέπετε αυτή τη σελίδα.
Ειλικρινά ανυπομονούμε για τη συνεργασία μας!
|
|
| Τροποποιημένο: | 1000 τετραγωνικά μέτρα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Δαχτυλίδια |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-30 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200,000 m2 μηνιαίως |
Υψηλής απόδοσης μαρμάρινο αλουμινίου σύνθετο πάνελ (ACP)
Το μαρμάρινο ACP διαθέτει δομή 3 στρωμάτων με πυρήνα από υψηλής ποιότητας LDPE που είναι στριμωγμένο ανάμεσα σε δύο φύλλα αλουμινίου.αντιγράφει τη φυσική ομορφιά της πέτρας ενώ προσφέρει σημαντική μείωση βάρους για ευκολότερη εξαγωγή και εγκατάσταση.
![]()
![]()
| Άρθρο | Λεπτομερείς προδιαγραφές |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Πίνακας σύνθετης ύλης αλουμινίου με υφή μαρμάρου / πέτρας (ACP) |
| Ονομασία μάρκας | Αλούσανγκ |
| Συνολικό πάχος | 3mm, 4mm, 5mm, 6mm |
| Δέρμα από αλουμίνιο | 0.15 mm - 0.50 mm (υψηλής ποιότητας AA1100 / AA3003) |
| Βασικό υλικό | Μη σπασμένο LDPE ή ανθεκτικό στη φωτιά ορυκτό πυρήνα (B1 / A2) |
| Δυνατότητα απολέπισης | ≥ 7,0 N/mm (υψηλή δομική ακεραιότητα) |
| Επιχρισμός | PVDF / PET με ρεαλιστική υφή πέτρας |
| Τυπικό μέγεθος | 1220 x 2440 mm (προσαρμοσμένα μήκη μέχρι 6000 mm) |
| Τροποποιημένο | 500 τ.μ. |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 200, 000 τ.μ. μηνιαία |
Χρώμα/Μότρο:Ρεαλιστικά μοτίβα από μάρμαρο, γρανίτη, τραβερτίνιο ή εξατομικευμένα πέτρα.
Παρέχουμε με ακρίβεια κατασκευασμένα πάνελ μαρμάρης υφής που προσφέρουν την μεγαλοπρεπή εμφάνιση της φυσικής πέτρας με πολύ μεγαλύτερη ευελιξία.κομμένα, ρυμουλκημένα, λυγισμένα και καμπυλωμέναΕίτε πρόκειται για καλύμματα στήλων, κομψές προσόψεις, ή περίπλοκα εσωτερικά χαρακτηριστικά, προσφέρουμε εξατομικευμένα μεγέθη και μοτίβα πέτρας για να ταιριάζει με το μοναδικό όραμα του έργου σας.
Το εργοστάσιο μεταφέρθηκε στην WENXIAN το 2021, παράγοντας κυρίως αλουμινένιο σύνθετο πάνελ αλουμινένιο φινέρι με περισσότερους από 100 υπαλλήλους.με προηγμένο εξοπλισμό παραγωγής που περιλαμβάνει υψηλού επιπέδου όργανα εισαγόμενα από την Ιαπωνία και συνεχώς βελτιωμένη τεχνολογία.
![]()
Εφαρμογές:
Προσοχές εμπορικών κτιρίων:Εμπορικά κέντρα, αεροδρόμια και κτίρια γραφείων ψάχνουν για μια πέτρινη φινίρισμα χωρίς το βαρύ βάρος.
Σχέδια ανακαίνισης:Αντικατάσταση παλαιών προσόψεων με ελαφρύ μαρμάρινο ACP για τη μείωση του δομικού φορτίου.
Εσωτερικές προτάσεις:Οι τοίχοι στις αίθουσες του ξενοδοχείου, οι κολώνες και οι πολυτελείς σχεδιασμοί οροφών.
Σημειώσεις & Branding:Κορυφαίες βιτρίνες και εταιρικές πινακίδες που απαιτούν υψηλής ποιότητας μαρμάρινο.
Μονωδική κατοικία:Προπαρασκευασμένα κοντέινερ ή έργα βίλας στην Κεντρική Ασία και τη Νοτιοανατολική Ασία.
Το Μαρμάρινο Αλουμινίου μας είναι προσεκτικά συσκευασμένο για να εξασφαλίσει την ασφαλή παράδοση στους πελάτες μας.
Σας ευχαριστώ πολύ που βλέπετε αυτή τη σελίδα.
Ειλικρινά ανυπομονούμε για τη συνεργασία μας!