|
|
| Τροποποιημένο: | 500 τετραγωνικά μέτρα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Δαχτυλίδια |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/c, d/a, d/p, t/t |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
| Πάχος Επένδυσης Αλουμινίου: | 0.06mm-0.50mm |
| Συνολικό Πάχος Πάνελ: | 2mm-6mm |
| Πλάτος: | 1000mm, 1220mm (κανονικό), 1250mm, 1300mm, 1500mm, 1550mm, 1575mm, (μέγιστο) |
| Μήκος: | Έως 5800mm |
| Τυπικό Μέγεθος: | 1220mm (πλάτος)×2440mm (μήκος) |
| Παραγωγική Δυνατότητα: | 100.000τμ / μήνα |
| Εσωτερικός πυρήνας: | (Κανονικό μη τοξικό πολυαιθυλένιο, πολυαιθυλένιο μιας πλευράς αδιαπέραστο, πολυαιθυλένιο διπλής πλευράς αδιαπέραστο, παρθένο LDPE) Πυρήνας με ορυκτό γέμισμα B1 μη εύφλεκτος, Πυρήνας με ορυκτό γέμισμα A2 μη εύφλεκτος |
|
|
| Τροποποιημένο: | 500 τετραγωνικά μέτρα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Δαχτυλίδια |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/c, d/a, d/p, t/t |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
| Πάχος Επένδυσης Αλουμινίου: | 0.06mm-0.50mm |
| Συνολικό Πάχος Πάνελ: | 2mm-6mm |
| Πλάτος: | 1000mm, 1220mm (κανονικό), 1250mm, 1300mm, 1500mm, 1550mm, 1575mm, (μέγιστο) |
| Μήκος: | Έως 5800mm |
| Τυπικό Μέγεθος: | 1220mm (πλάτος)×2440mm (μήκος) |
| Παραγωγική Δυνατότητα: | 100.000τμ / μήνα |
| Εσωτερικός πυρήνας: | (Κανονικό μη τοξικό πολυαιθυλένιο, πολυαιθυλένιο μιας πλευράς αδιαπέραστο, πολυαιθυλένιο διπλής πλευράς αδιαπέραστο, παρθένο LDPE) Πυρήνας με ορυκτό γέμισμα B1 μη εύφλεκτος, Πυρήνας με ορυκτό γέμισμα A2 μη εύφλεκτος |