|
|
| Τροποποιημένο: | 400 τετραγωνικά μέτρα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Δαχτυλίδια |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | T/t, l/c, d/a, d/p |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
| Κατηγορία προϊόντων | Πίνακας από σύνθετο αλουμίνιο PVDF |
|---|---|
| Αντίσταση στις γρατζουνιές | Καθορισμός ≥3H |
| Εσωτερικά χαρακτηριστικά | Περιβαλλοντικά ασφαλή, απαλλαγμένα από οσμές, θερμομόνωση και ανθεκτικότητα στην υγρασία |
| Μέγιστο μήκος | Μέχρι 5900 mm |
| Πρωταρχικές εφαρμογές | Τείχη και εξωτερική διακόσμηση |
| Πεδίο πάχους πάνελ | 3 mm-7 mm |
| Δυνατότητα εκτόξευσης | 4-7mm |
| Επιφανειακή επικάλυψη | Ειδικευμένο στρώμα φθοροαυλικών (PVDF) |
| Επιλογές προσαρμογής | Διαθέσιμες μη τυποποιημένες διαστάσεις και αποκλειστικές παλέτες χρωμάτων |
|
|
| Τροποποιημένο: | 400 τετραγωνικά μέτρα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Δαχτυλίδια |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | T/t, l/c, d/a, d/p |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
| Κατηγορία προϊόντων | Πίνακας από σύνθετο αλουμίνιο PVDF |
|---|---|
| Αντίσταση στις γρατζουνιές | Καθορισμός ≥3H |
| Εσωτερικά χαρακτηριστικά | Περιβαλλοντικά ασφαλή, απαλλαγμένα από οσμές, θερμομόνωση και ανθεκτικότητα στην υγρασία |
| Μέγιστο μήκος | Μέχρι 5900 mm |
| Πρωταρχικές εφαρμογές | Τείχη και εξωτερική διακόσμηση |
| Πεδίο πάχους πάνελ | 3 mm-7 mm |
| Δυνατότητα εκτόξευσης | 4-7mm |
| Επιφανειακή επικάλυψη | Ειδικευμένο στρώμα φθοροαυλικών (PVDF) |
| Επιλογές προσαρμογής | Διαθέσιμες μη τυποποιημένες διαστάσεις και αποκλειστικές παλέτες χρωμάτων |