|
|
| Τροποποιημένο: | 300 μέτρα τετραγωνικά |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Δαχτυλίδια |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/c, d/a, d/p |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
Το σύνθετο πάνελ αλουμινίου PVDF αποτελείται από δύο βαμμένες πλάκες αλουμινίου συνδεδεμένες με πυρήνα πολυαιθυλενίου (PE). Τα πάνελ ACM είναι εξαιρετικά υλικά για εσωτερικές ή εξωτερικές εφαρμογές, που απαιτούν καλή διαστατική σταθερότητα, χαμηλό βάρος και λεία, λαμπερή εμφάνιση.
Τα σύνθετα πάνελ αλουμινίου PVDF προσφέρουν εξαιρετικά πλεονεκτήματα που τα διαφοροποιούν. Η οικονομική τους αποδοτικότητα προέρχεται από ένα μοναδικό μείγμα μακροχρόνιας ανθεκτικότητας και ελάχιστης συντήρησης: η επίστρωση PVDF αντιστέκεται στην ξεθώριαση και τη δημιουργία κιμωλίας, διασφαλίζοντας ότι τα πάνελ διατηρούν εμφάνιση σαν καινούργια για 20+ χρόνια. Αυτό εξαλείφει τη συχνή επαναβαφή ή αντικατάσταση, μειώνοντας σημαντικά το κόστος κύκλου ζωής.
Η περιβαλλοντική ανθεκτικότητα είναι ένα άλλο ξεχωριστό χαρακτηριστικό. Από την καυτή έρημο άνω των 50°C έως το κρύο σε μεγάλο υψόμετρο κάτω των -30°C, τα πάνελ διατηρούν δομική σταθερότητα χωρίς παραμόρφωση ή ρωγμές. Η ενσωματωμένη θερμομόνωσή τους μειώνει επίσης την κατανάλωση ενέργειας – μειώνοντας το κόστος HVAC κατά 15–20% σε εμπορικά κτίρια.
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Πάχος Επένδυσης Αλουμινίου | 0.06mm-0.50mm |
| Συνολικό Πάχος Πάνελ | 2mm-6mm |
| Πλάτος | 1000mm, 1220mm (κανονικό), 1250mm, 1300mm, 1500mm, 1550mm, 1575mm (μέγιστο) |
| Μήκος | Έως 5800mm |
| Τυπικό Μέγεθος | 1220mm (πλάτος)*2440mm (μήκος) |
| Δυνατότητα Παραγωγής | 100.000τμ / μήνα |
| Επιλογές Εσωτερικού Πυρήνα | Κανονικό μη τοξικό πολυαιθυλένιο, πολυαιθυλένιο μονής πλευράς χωρίς ρωγμές, πολυαιθυλένιο διπλής πλευράς χωρίς ρωγμές, παρθένο LDPE, ορυκτός πυρήνας B1 μη εύφλεκτος, ορυκτός πυρήνας A2 μη εύφλεκτος |
Διατίθενται μη τυπικά μεγέθη και ειδικά χρώματα ανάλογα με τις απαιτήσεις των πελατών
Σας ευχαριστούμε πολύ για την προβολή αυτής της σελίδας
Ελπίζουμε ειλικρινά στη συνεργασία μας!
|
|
| Τροποποιημένο: | 300 μέτρα τετραγωνικά |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Δαχτυλίδια |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/c, d/a, d/p |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
Το σύνθετο πάνελ αλουμινίου PVDF αποτελείται από δύο βαμμένες πλάκες αλουμινίου συνδεδεμένες με πυρήνα πολυαιθυλενίου (PE). Τα πάνελ ACM είναι εξαιρετικά υλικά για εσωτερικές ή εξωτερικές εφαρμογές, που απαιτούν καλή διαστατική σταθερότητα, χαμηλό βάρος και λεία, λαμπερή εμφάνιση.
Τα σύνθετα πάνελ αλουμινίου PVDF προσφέρουν εξαιρετικά πλεονεκτήματα που τα διαφοροποιούν. Η οικονομική τους αποδοτικότητα προέρχεται από ένα μοναδικό μείγμα μακροχρόνιας ανθεκτικότητας και ελάχιστης συντήρησης: η επίστρωση PVDF αντιστέκεται στην ξεθώριαση και τη δημιουργία κιμωλίας, διασφαλίζοντας ότι τα πάνελ διατηρούν εμφάνιση σαν καινούργια για 20+ χρόνια. Αυτό εξαλείφει τη συχνή επαναβαφή ή αντικατάσταση, μειώνοντας σημαντικά το κόστος κύκλου ζωής.
Η περιβαλλοντική ανθεκτικότητα είναι ένα άλλο ξεχωριστό χαρακτηριστικό. Από την καυτή έρημο άνω των 50°C έως το κρύο σε μεγάλο υψόμετρο κάτω των -30°C, τα πάνελ διατηρούν δομική σταθερότητα χωρίς παραμόρφωση ή ρωγμές. Η ενσωματωμένη θερμομόνωσή τους μειώνει επίσης την κατανάλωση ενέργειας – μειώνοντας το κόστος HVAC κατά 15–20% σε εμπορικά κτίρια.
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Πάχος Επένδυσης Αλουμινίου | 0.06mm-0.50mm |
| Συνολικό Πάχος Πάνελ | 2mm-6mm |
| Πλάτος | 1000mm, 1220mm (κανονικό), 1250mm, 1300mm, 1500mm, 1550mm, 1575mm (μέγιστο) |
| Μήκος | Έως 5800mm |
| Τυπικό Μέγεθος | 1220mm (πλάτος)*2440mm (μήκος) |
| Δυνατότητα Παραγωγής | 100.000τμ / μήνα |
| Επιλογές Εσωτερικού Πυρήνα | Κανονικό μη τοξικό πολυαιθυλένιο, πολυαιθυλένιο μονής πλευράς χωρίς ρωγμές, πολυαιθυλένιο διπλής πλευράς χωρίς ρωγμές, παρθένο LDPE, ορυκτός πυρήνας B1 μη εύφλεκτος, ορυκτός πυρήνας A2 μη εύφλεκτος |
Διατίθενται μη τυπικά μεγέθη και ειδικά χρώματα ανάλογα με τις απαιτήσεις των πελατών
Σας ευχαριστούμε πολύ για την προβολή αυτής της σελίδας
Ελπίζουμε ειλικρινά στη συνεργασία μας!