|
|
| Τροποποιημένο: | 300 μέτρα τετραγωνικά |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Δαχτυλίδια |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/c, d/a, d/p, t/t |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
Υψηλής απόδοσης Sea Blue Fireproof Composite Panel (ACP) αλουμινίου 4mm, ειδικά σχεδιασμένο για εξωτερική επένδυση και προσόψεις κτιρίων. Αυτό το ανθεκτικό στην υπεριώδη ακτινοβολία φύλλο ACP εξασφαλίζει μακροχρόνια σταθερότητα χρώματος και ανώτερη προστασία από τις καιρικές συνθήκες για τη σύγχρονη αρχιτεκτονική.
Στάνταρ πάχους 4mm Sea Blue ACP με προστατευτική μεμβράνη, έτοιμη για εξαγωγή.
| Χαρακτηριστικό | Αναλυτικές Παράμετροι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | 4mm Sea Blue πυρίμαχο σύνθετο πάνελ αλουμινίου (ACP) |
| Πάχος πάνελ | 4mm (Πρότυπο για Εξωτερική Επένδυση) |
| Δέρμα αλουμινίου | 0,30 mm / 0,40 mm / 0,50 mm (Προαιρετικό) |
| Επιφανειακή Επικάλυψη | PVDF / PE υψηλής αντοχής με αντοχή στην υπεριώδη ακτινοβολία |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | Πυράντοχο Β1 / Α2 Διαθέσιμο |
| Τυπικό μέγεθος | 1220 mm x 2440 mm (4x8 πόδια) |
| Προσαρμοσμένο μέγεθος | Πλάτος έως 1570mm, Προσαρμόσιμο μήκος |
| Εφαρμογή | Προσόψεις Κτιρίων, Εξωτερικές επενδύσεις, Βιτρίνες καταστημάτων |
Διατίθενται μη τυποποιημένα μεγέθη και ειδικά χρώματα ανάλογα με τις απαιτήσεις των πελατών.
Το εργοστάσιό μας, που μεταφέρθηκε στη WENXIAN το 2021, ειδικεύεται στην παραγωγή σύνθετων πάνελ αλουμινίου και καπλαμά αλουμινίου. Με περισσότερους από 100 υπαλλήλους και καλύπτοντας 30.000 τετραγωνικά μέτρα, χρησιμοποιούμε προηγμένο εξοπλισμό παραγωγής, συμπεριλαμβανομένων οργάνων υψηλής ποιότητας που εισάγονται από την Ιαπωνία, βελτιώνοντας συνεχώς την τεχνολογία μας.
Για να μεγιστοποιήσουμε την αποδοτικότητα κόστους για τους διεθνείς πελάτες μας, προσφέρουμε βελτιστοποιημένες λύσεις φόρτωσης:
Τυπική φόρτωση:Περίπου800-1200 φύλλα ανά δοχείο GP 20 ποδιών(ανάλογα με το πάχος και το βάρος).
Ευέλικτη αποστολή:Έχουμε μεγάλη εμπειρία σεΘαλάσσιες μεταφορές(από το Qingdao ή το λιμάνι Tianjin) καιΧερσαίες Μεταφορέςγια τις αγορές της Κεντρικής Ασίας.
Προστασία:Όλες οι παλέτες είναι ενισχυμένες με χαλύβδινους ιμάντες για εξασφάλιση σταθερότητας κατά τη μεταφορά μεγάλων αποστάσεων.
|
|
| Τροποποιημένο: | 300 μέτρα τετραγωνικά |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Δαχτυλίδια |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/c, d/a, d/p, t/t |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
Υψηλής απόδοσης Sea Blue Fireproof Composite Panel (ACP) αλουμινίου 4mm, ειδικά σχεδιασμένο για εξωτερική επένδυση και προσόψεις κτιρίων. Αυτό το ανθεκτικό στην υπεριώδη ακτινοβολία φύλλο ACP εξασφαλίζει μακροχρόνια σταθερότητα χρώματος και ανώτερη προστασία από τις καιρικές συνθήκες για τη σύγχρονη αρχιτεκτονική.
Στάνταρ πάχους 4mm Sea Blue ACP με προστατευτική μεμβράνη, έτοιμη για εξαγωγή.
| Χαρακτηριστικό | Αναλυτικές Παράμετροι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | 4mm Sea Blue πυρίμαχο σύνθετο πάνελ αλουμινίου (ACP) |
| Πάχος πάνελ | 4mm (Πρότυπο για Εξωτερική Επένδυση) |
| Δέρμα αλουμινίου | 0,30 mm / 0,40 mm / 0,50 mm (Προαιρετικό) |
| Επιφανειακή Επικάλυψη | PVDF / PE υψηλής αντοχής με αντοχή στην υπεριώδη ακτινοβολία |
| Αξιολόγηση πυρκαγιάς | Πυράντοχο Β1 / Α2 Διαθέσιμο |
| Τυπικό μέγεθος | 1220 mm x 2440 mm (4x8 πόδια) |
| Προσαρμοσμένο μέγεθος | Πλάτος έως 1570mm, Προσαρμόσιμο μήκος |
| Εφαρμογή | Προσόψεις Κτιρίων, Εξωτερικές επενδύσεις, Βιτρίνες καταστημάτων |
Διατίθενται μη τυποποιημένα μεγέθη και ειδικά χρώματα ανάλογα με τις απαιτήσεις των πελατών.
Το εργοστάσιό μας, που μεταφέρθηκε στη WENXIAN το 2021, ειδικεύεται στην παραγωγή σύνθετων πάνελ αλουμινίου και καπλαμά αλουμινίου. Με περισσότερους από 100 υπαλλήλους και καλύπτοντας 30.000 τετραγωνικά μέτρα, χρησιμοποιούμε προηγμένο εξοπλισμό παραγωγής, συμπεριλαμβανομένων οργάνων υψηλής ποιότητας που εισάγονται από την Ιαπωνία, βελτιώνοντας συνεχώς την τεχνολογία μας.
Για να μεγιστοποιήσουμε την αποδοτικότητα κόστους για τους διεθνείς πελάτες μας, προσφέρουμε βελτιστοποιημένες λύσεις φόρτωσης:
Τυπική φόρτωση:Περίπου800-1200 φύλλα ανά δοχείο GP 20 ποδιών(ανάλογα με το πάχος και το βάρος).
Ευέλικτη αποστολή:Έχουμε μεγάλη εμπειρία σεΘαλάσσιες μεταφορές(από το Qingdao ή το λιμάνι Tianjin) καιΧερσαίες Μεταφορέςγια τις αγορές της Κεντρικής Ασίας.
Προστασία:Όλες οι παλέτες είναι ενισχυμένες με χαλύβδινους ιμάντες για εξασφάλιση σταθερότητας κατά τη μεταφορά μεγάλων αποστάσεων.