|
|
| Τροποποιημένο: | 300 μέτρα τετραγωνικά |
| τιμή: | negotiable RMB/DOLLARS +square meter |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Ταινία και ξύλινη συσκευασία |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-18 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100,000 τετραγωνικό μέτρο/τετραγωνικό μέτρο ανά μήνα |
Η JIXIANG SIJI INDUSTRIAL CO., LTD προσφέρει υψηλής ποιότητας πλαίσια από σύνθετο αλουμίνιο ξύλου με ρεαλιστική υφή ξύλου, εξαιρετική αντοχή στις καιρικές συνθήκες και εύκολη εγκατάσταση.Το ξύλο μας από κόκκους ACP χρησιμοποιείται ευρέως στις εσωτερικές τοιχοποιήσεις., προσόψεις κτιρίων και διακόσμηση εμπορικών χώρων, παρέχοντας μια φυσική και κομψή εμφάνιση, διατηρώντας παράλληλα την αντοχή των υλικών αλουμινίου.
| Άρθρο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Δάχος | 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm |
| Τυπικό μέγεθος | 1220*2440mm, 1250*2500mm, 1500*3000mm |
| Πυρηνικό πάχος | 0.21mm, 0.3mm, 0.4mm, 0.5mm |
| Τύπος επικάλυψης | PE, PVDF (20 έτη εγγύηση) |
| Αξιολόγηση πυρός | Β1, Β2, Α2 (προαιρετικά) |
| Τελεία επιφάνειας | Στερεόχρωμο, ξύλινο κόκκο, μάρμαρο, καθρέφτη, βούρτσισμένο κλπ. |
| Τροποποιημένο | 500 τετραγωνικά μέτρα |
| Χρόνος παράδοσης | 15-25 ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσης |
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, L/C |
Η JIXIANG SIJI INDUSTRIAL CO., LTD βρίσκεται στο Jiaozuo, Henan, με μια περιοχή παραγωγής 30.000+ τετραγωνικών μέτρων και ετήσια παραγωγή 5 εκατομμυρίων τετραγωνικών μέτρων.και άλλα διεθνή πιστοποιητικάΗ επαγγελματική μας ομάδα έρευνας και ανάπτυξης και πωλήσεων μπορεί να παρέχει εξατομικευμένες λύσεις και τεχνική υποστήριξη για τους παγκόσμιους πελάτες.
Κάθε πάνελ τυλίγεται προσεκτικά με προστατευτικό φιλμ και στερεώνεται σε ανθεκτικά ξύλινα κιβώτια για τη μέγιστη προστασία κατά τη μεταφορά.
Συνεργαζόμαστε με αξιόπιστες διεθνείς ναυτιλιακές εταιρείες για να διασφαλίσουμε την ασφαλή και έγκαιρη παράδοση σε όλο τον κόσμο.Η ομάδα υποστήριξης πελατών μας είναι διαθέσιμη για να απαντήσει σε οποιαδήποτε ερωτήματα αποστολής ή ειδικές απαιτήσεις.
Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας για τα προϊόντα μας. Ανυπομονούμε να συνεργαστούμε μαζί σας.
|
|
| Τροποποιημένο: | 300 μέτρα τετραγωνικά |
| τιμή: | negotiable RMB/DOLLARS +square meter |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Ταινία και ξύλινη συσκευασία |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-18 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100,000 τετραγωνικό μέτρο/τετραγωνικό μέτρο ανά μήνα |
Η JIXIANG SIJI INDUSTRIAL CO., LTD προσφέρει υψηλής ποιότητας πλαίσια από σύνθετο αλουμίνιο ξύλου με ρεαλιστική υφή ξύλου, εξαιρετική αντοχή στις καιρικές συνθήκες και εύκολη εγκατάσταση.Το ξύλο μας από κόκκους ACP χρησιμοποιείται ευρέως στις εσωτερικές τοιχοποιήσεις., προσόψεις κτιρίων και διακόσμηση εμπορικών χώρων, παρέχοντας μια φυσική και κομψή εμφάνιση, διατηρώντας παράλληλα την αντοχή των υλικών αλουμινίου.
| Άρθρο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Δάχος | 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm |
| Τυπικό μέγεθος | 1220*2440mm, 1250*2500mm, 1500*3000mm |
| Πυρηνικό πάχος | 0.21mm, 0.3mm, 0.4mm, 0.5mm |
| Τύπος επικάλυψης | PE, PVDF (20 έτη εγγύηση) |
| Αξιολόγηση πυρός | Β1, Β2, Α2 (προαιρετικά) |
| Τελεία επιφάνειας | Στερεόχρωμο, ξύλινο κόκκο, μάρμαρο, καθρέφτη, βούρτσισμένο κλπ. |
| Τροποποιημένο | 500 τετραγωνικά μέτρα |
| Χρόνος παράδοσης | 15-25 ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσης |
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, L/C |
Η JIXIANG SIJI INDUSTRIAL CO., LTD βρίσκεται στο Jiaozuo, Henan, με μια περιοχή παραγωγής 30.000+ τετραγωνικών μέτρων και ετήσια παραγωγή 5 εκατομμυρίων τετραγωνικών μέτρων.και άλλα διεθνή πιστοποιητικάΗ επαγγελματική μας ομάδα έρευνας και ανάπτυξης και πωλήσεων μπορεί να παρέχει εξατομικευμένες λύσεις και τεχνική υποστήριξη για τους παγκόσμιους πελάτες.
Κάθε πάνελ τυλίγεται προσεκτικά με προστατευτικό φιλμ και στερεώνεται σε ανθεκτικά ξύλινα κιβώτια για τη μέγιστη προστασία κατά τη μεταφορά.
Συνεργαζόμαστε με αξιόπιστες διεθνείς ναυτιλιακές εταιρείες για να διασφαλίσουμε την ασφαλή και έγκαιρη παράδοση σε όλο τον κόσμο.Η ομάδα υποστήριξης πελατών μας είναι διαθέσιμη για να απαντήσει σε οποιαδήποτε ερωτήματα αποστολής ή ειδικές απαιτήσεις.
Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας για τα προϊόντα μας. Ανυπομονούμε να συνεργαστούμε μαζί σας.