|
|
| Τροποποιημένο: | 300 μέτρα τετραγωνικά |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | wooden package |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20days |
| μέθοδος πληρωμής: | L/c, d/a, d/p, t/t |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 Meter square /day |
Το Πάνελ Αλουμινίου Σύνθετο με Επίστρωση PVDF είναι ένα υλικό υψηλής ποιότητας για κατασκευές που συνδυάζει εξαιρετική ανθεκτικότητα με αισθητική εμφάνιση. Ως κορυφαίος κατασκευαστής Πάνελ Αλουμινίου Σύνθετο με Επίστρωση Φθοράνθρακα, παρέχουμε λύσεις υψηλής ποιότητας προσαρμοσμένες σε ποικίλες απαιτήσεις έργων.
Το Πάνελ Αλουμινίου Σύνθετο με Επίστρωση Πολυβινυλιδενοφθοριδίου ξεχωρίζει με εκτεταμένες επιλογές προσαρμογής. Προσφέρουμε μη τυποποιημένα μεγέθη και προσαρμοσμένες χρωματικές παλέτες για να καλύψουμε συγκεκριμένες ανάγκες έργων, διασφαλίζοντας τέλεια εφαρμογή για κάθε χρήση.
| Κατηγορία Προϊόντος | Πάνελ Αλουμινίου Σύνθετο PVDF |
|---|---|
| Αντοχή σε Γρατζουνιές | Βαθμολογία ≥3H |
| Εσωτερικά Χαρακτηριστικά | Οικολογικά ασφαλές, χωρίς οσμές, θερμομόνωση και αντοχή στην υγρασία |
| Μέγιστο Μήκος | Έως 5900mm |
| Κύριες Εφαρμογές | Προσόψεις και Εξωτερική Διακόσμηση |
| Εύρος Πάχους Πάνελ | 3mm-7mm |
| Πάχος Εξωτερικής Επένδυσης | 4-7mm |
| Επίστρωση Επιφάνειας | Εξειδικευμένο Στρώμα Φθοράνθρακα (PVDF) |
| Επιλογές Προσαρμογής | Διαθέσιμες μη τυποποιημένες διαστάσεις και αποκλειστικές χρωματικές παλέτες |
Κάθε Πάνελ Αλουμινίου Σύνθετο PVDF τυλίγεται προσεκτικά με προστατευτική μεμβράνη και συσκευάζεται με ασφάλεια σε δέματα με επιπλέον προστατευτικό υλικό. Τα πάνελ αποστέλλονται σε ανθεκτικά χαρτοκιβώτια για την αποφυγή ζημιών κατά τη μεταφορά.
|
|
| Τροποποιημένο: | 300 μέτρα τετραγωνικά |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | wooden package |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20days |
| μέθοδος πληρωμής: | L/c, d/a, d/p, t/t |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 Meter square /day |
Το Πάνελ Αλουμινίου Σύνθετο με Επίστρωση PVDF είναι ένα υλικό υψηλής ποιότητας για κατασκευές που συνδυάζει εξαιρετική ανθεκτικότητα με αισθητική εμφάνιση. Ως κορυφαίος κατασκευαστής Πάνελ Αλουμινίου Σύνθετο με Επίστρωση Φθοράνθρακα, παρέχουμε λύσεις υψηλής ποιότητας προσαρμοσμένες σε ποικίλες απαιτήσεις έργων.
Το Πάνελ Αλουμινίου Σύνθετο με Επίστρωση Πολυβινυλιδενοφθοριδίου ξεχωρίζει με εκτεταμένες επιλογές προσαρμογής. Προσφέρουμε μη τυποποιημένα μεγέθη και προσαρμοσμένες χρωματικές παλέτες για να καλύψουμε συγκεκριμένες ανάγκες έργων, διασφαλίζοντας τέλεια εφαρμογή για κάθε χρήση.
| Κατηγορία Προϊόντος | Πάνελ Αλουμινίου Σύνθετο PVDF |
|---|---|
| Αντοχή σε Γρατζουνιές | Βαθμολογία ≥3H |
| Εσωτερικά Χαρακτηριστικά | Οικολογικά ασφαλές, χωρίς οσμές, θερμομόνωση και αντοχή στην υγρασία |
| Μέγιστο Μήκος | Έως 5900mm |
| Κύριες Εφαρμογές | Προσόψεις και Εξωτερική Διακόσμηση |
| Εύρος Πάχους Πάνελ | 3mm-7mm |
| Πάχος Εξωτερικής Επένδυσης | 4-7mm |
| Επίστρωση Επιφάνειας | Εξειδικευμένο Στρώμα Φθοράνθρακα (PVDF) |
| Επιλογές Προσαρμογής | Διαθέσιμες μη τυποποιημένες διαστάσεις και αποκλειστικές χρωματικές παλέτες |
Κάθε Πάνελ Αλουμινίου Σύνθετο PVDF τυλίγεται προσεκτικά με προστατευτική μεμβράνη και συσκευάζεται με ασφάλεια σε δέματα με επιπλέον προστατευτικό υλικό. Τα πάνελ αποστέλλονται σε ανθεκτικά χαρτοκιβώτια για την αποφυγή ζημιών κατά τη μεταφορά.