|
|
| Τροποποιημένο: | 500meter square |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | wooden package |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20days |
| μέθοδος πληρωμής: | L/c, d/a, d/p, t/t |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 Meter square /day |
Ανακαλύψτε τα αρχιτεκτονικά σας έργα με το δικό μαςΠίνακας από σύνθετο αλουμίνιο λευκού μαρμάρου επικαλυμμένο με PVDFΣχεδιασμένο ειδικά για εφαρμογές επένδυσης τοίχων, αυτό το φύλλο 3mm-4mm ACP συνδυάζει την διαχρονική κομψότητα του λευκού μαρμάρου με την ανώτερη αντοχή της επικάλυψης με φθοριοάνθρακα.Παρέχει την τέλεια ισορροπία αισθητικής ελκυστικότητας και μακροπρόθεσμης απόδοσης τόσο για εμπορικά όσο και για κατοικίες.
1Πρωταθλήτρια επιφάνεια φθοριούχου άνθρακα PVDF
Η επιφάνεια διαθέτει υψηλής απόδοσηςPVDF (φθοριούχο πολυβινυλιδένιο)Η επικάλυψη, η οποία είναι γνωστή για την εξαιρετική αντοχή της στις καιρικές συνθήκες, την προστασία από την υπεριώδη ακτινοβολία και τη διατήρηση του χρώματος, εξασφαλίζει ότι το λευκό μάρμαρο παραμένει ζωντανό και χωρίς κιμωλία για δεκαετίες,ακόμη και κάτω από έντονο ηλιακό φως ή παράκτια περιβάλλοντα.
2Αυθεντική λευκή μαρμάρινη αισθητική.
Η προηγμένη ψηφιακή τεχνολογία εκτύπωσης παρέχει μια πολύ ρεαλιστική λευκή μαρμάρινη υφή με φυσικά μοτίβα φλεβών.Παρέχει την πολυτελή εμφάνιση της φυσικής πέτρας σε ένα κλάσμα του βάρους και του κόστους, καθιστώντας την προσβάσιμη για ένα ευρύ φάσμα έργων επένδυσης.
3. Βελτιωμένο εύρος πάχους 3mm-4mm
Αυτή η ευέλικτη περιοχή πάχους προσφέρει τον ιδανικό συνδυασμό ακαμψίας και διαμόρφωσης:
4. Ελαφρύ & εύκολη εγκατάσταση
Σε σύγκριση με την φυσική πέτρα ή τα στερεά μεταλλικά φύλλα, αυτό το σύνθετο πάνελ αλουμινίου είναι σημαντικά ελαφρύτερο.επιτρέποντας την ταχεία εγκατάσταση και τη μείωση των απαιτήσεων δομικού φορτίου.
5Εξαιρετική επίπεδη και ανθεκτική
Τα αλουμινένια δέρματα συνδέονται με πυρήνα πολυαιθυλενίου χαμηλής πυκνότητας υπό υψηλή πίεση και θερμοκρασία, με αποτέλεσμα ένα πάνελ που είναι τέλεια επίπεδο, ανθεκτικό στις συγκρούσεις,και ανθεκτικό στην κάμψη ή την παραμόρφωση με την πάροδο του χρόνου.
| Μέτρα συσκευασίας | Δύο βήματα προστασίας με υψηλής αντοχής ταινία και ειδικά κατασκευασμένα ξύλινα κιβώτια |
| Μέγεθος μηχανής | 2.44m |
| Προσαρμοσμένες επιλογές | Διαθέσιμα μη τυποποιημένα μεγέθη και μοναδικά χρώματα |
| Θερμική μόνωση | Συμβολές στην ενεργειακή απόδοση στα κτίρια |
| Χρήση | Τείχος Παραπέτασης και Εξωτερική Διακόσμηση |
| Συνολικό πάχος των πάνελ | 3 mm-7 mm |
| Αντίσταση στις γρατζουνιές | Καθορισμός ≥3H |
| Διάσταση | 1.22*2.44m |
| Πιστοποιητικά | Ειδικότερα: |
| Επιχρισμός | Ειδικευμένο στρώμα φθοροαυλικών (PVDF) |
Το premium PVDF Aluminium Composite Panel μας (Model: 1220*2440MM, Thickness: 4MM) είναι κατάλληλο για διάφορες εφαρμογές σε πολλούς κλάδους:
Συσκευασία του προϊόντος για σύνθετο πάνελ αλουμινίου PE:
Τα πλαίσια από αλουμίνιο PE είναι προσεκτικά συσκευασμένα για να εξασφαλιστεί η ασφαλή παράδοση.
Πληροφορίες αποστολής:
Τα πλαίσια αυτά τοποθετούνται σε ανθεκτικά κιβώτια από χαρτόνι και σφραγίζονται με ασφάλεια για να αποφεύγεται οποιαδήποτε κίνηση κατά τη διάρκεια της μεταφοράς.Η συσκευασία μας είναι σχεδιασμένη να αντέχει τις δυσκολίες της αποστολής για να διασφαλίσει ότι τα πάνελ φτάνουν σε τέλεια κατάσταση.
![]()
|
|
| Τροποποιημένο: | 500meter square |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | wooden package |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20days |
| μέθοδος πληρωμής: | L/c, d/a, d/p, t/t |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 Meter square /day |
Ανακαλύψτε τα αρχιτεκτονικά σας έργα με το δικό μαςΠίνακας από σύνθετο αλουμίνιο λευκού μαρμάρου επικαλυμμένο με PVDFΣχεδιασμένο ειδικά για εφαρμογές επένδυσης τοίχων, αυτό το φύλλο 3mm-4mm ACP συνδυάζει την διαχρονική κομψότητα του λευκού μαρμάρου με την ανώτερη αντοχή της επικάλυψης με φθοριοάνθρακα.Παρέχει την τέλεια ισορροπία αισθητικής ελκυστικότητας και μακροπρόθεσμης απόδοσης τόσο για εμπορικά όσο και για κατοικίες.
1Πρωταθλήτρια επιφάνεια φθοριούχου άνθρακα PVDF
Η επιφάνεια διαθέτει υψηλής απόδοσηςPVDF (φθοριούχο πολυβινυλιδένιο)Η επικάλυψη, η οποία είναι γνωστή για την εξαιρετική αντοχή της στις καιρικές συνθήκες, την προστασία από την υπεριώδη ακτινοβολία και τη διατήρηση του χρώματος, εξασφαλίζει ότι το λευκό μάρμαρο παραμένει ζωντανό και χωρίς κιμωλία για δεκαετίες,ακόμη και κάτω από έντονο ηλιακό φως ή παράκτια περιβάλλοντα.
2Αυθεντική λευκή μαρμάρινη αισθητική.
Η προηγμένη ψηφιακή τεχνολογία εκτύπωσης παρέχει μια πολύ ρεαλιστική λευκή μαρμάρινη υφή με φυσικά μοτίβα φλεβών.Παρέχει την πολυτελή εμφάνιση της φυσικής πέτρας σε ένα κλάσμα του βάρους και του κόστους, καθιστώντας την προσβάσιμη για ένα ευρύ φάσμα έργων επένδυσης.
3. Βελτιωμένο εύρος πάχους 3mm-4mm
Αυτή η ευέλικτη περιοχή πάχους προσφέρει τον ιδανικό συνδυασμό ακαμψίας και διαμόρφωσης:
4. Ελαφρύ & εύκολη εγκατάσταση
Σε σύγκριση με την φυσική πέτρα ή τα στερεά μεταλλικά φύλλα, αυτό το σύνθετο πάνελ αλουμινίου είναι σημαντικά ελαφρύτερο.επιτρέποντας την ταχεία εγκατάσταση και τη μείωση των απαιτήσεων δομικού φορτίου.
5Εξαιρετική επίπεδη και ανθεκτική
Τα αλουμινένια δέρματα συνδέονται με πυρήνα πολυαιθυλενίου χαμηλής πυκνότητας υπό υψηλή πίεση και θερμοκρασία, με αποτέλεσμα ένα πάνελ που είναι τέλεια επίπεδο, ανθεκτικό στις συγκρούσεις,και ανθεκτικό στην κάμψη ή την παραμόρφωση με την πάροδο του χρόνου.
| Μέτρα συσκευασίας | Δύο βήματα προστασίας με υψηλής αντοχής ταινία και ειδικά κατασκευασμένα ξύλινα κιβώτια |
| Μέγεθος μηχανής | 2.44m |
| Προσαρμοσμένες επιλογές | Διαθέσιμα μη τυποποιημένα μεγέθη και μοναδικά χρώματα |
| Θερμική μόνωση | Συμβολές στην ενεργειακή απόδοση στα κτίρια |
| Χρήση | Τείχος Παραπέτασης και Εξωτερική Διακόσμηση |
| Συνολικό πάχος των πάνελ | 3 mm-7 mm |
| Αντίσταση στις γρατζουνιές | Καθορισμός ≥3H |
| Διάσταση | 1.22*2.44m |
| Πιστοποιητικά | Ειδικότερα: |
| Επιχρισμός | Ειδικευμένο στρώμα φθοροαυλικών (PVDF) |
Το premium PVDF Aluminium Composite Panel μας (Model: 1220*2440MM, Thickness: 4MM) είναι κατάλληλο για διάφορες εφαρμογές σε πολλούς κλάδους:
Συσκευασία του προϊόντος για σύνθετο πάνελ αλουμινίου PE:
Τα πλαίσια από αλουμίνιο PE είναι προσεκτικά συσκευασμένα για να εξασφαλιστεί η ασφαλή παράδοση.
Πληροφορίες αποστολής:
Τα πλαίσια αυτά τοποθετούνται σε ανθεκτικά κιβώτια από χαρτόνι και σφραγίζονται με ασφάλεια για να αποφεύγεται οποιαδήποτε κίνηση κατά τη διάρκεια της μεταφοράς.Η συσκευασία μας είναι σχεδιασμένη να αντέχει τις δυσκολίες της αποστολής για να διασφαλίσει ότι τα πάνελ φτάνουν σε τέλεια κατάσταση.
![]()