|
|
| Τροποποιημένο: | 300 μέτρα τετραγωνικά |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | wooden package |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20days |
| μέθοδος πληρωμής: | L/c, d/a, d/p, t/t |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 Meter square /day |
| Κατηγορία προϊόντων | Πίνακας από σύνθετο αλουμίνιο PVDF |
|---|---|
| Προσαρμοσμένες επιλογές | Διαθέσιμα μη τυποποιημένα μεγέθη και μοναδικά χρωματικά σχήματα |
| Μέγεθος μηχανής | 2.44m |
| Χώρος καταγωγής | Χενάν, Κίνα |
| Μοντέλο πάχους | 3 mm-7 mm |
| Τυποποιημένες διαστάσεις | 1.22*2.44m |
| Πρωταρχικές εφαρμογές | Τείχη κουρτίνας και εξωτερική διακόσμηση |
| Δάχος επικάλυψης | 4-7mm |
|
|
| Τροποποιημένο: | 300 μέτρα τετραγωνικά |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | wooden package |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20days |
| μέθοδος πληρωμής: | L/c, d/a, d/p, t/t |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 Meter square /day |
| Κατηγορία προϊόντων | Πίνακας από σύνθετο αλουμίνιο PVDF |
|---|---|
| Προσαρμοσμένες επιλογές | Διαθέσιμα μη τυποποιημένα μεγέθη και μοναδικά χρωματικά σχήματα |
| Μέγεθος μηχανής | 2.44m |
| Χώρος καταγωγής | Χενάν, Κίνα |
| Μοντέλο πάχους | 3 mm-7 mm |
| Τυποποιημένες διαστάσεις | 1.22*2.44m |
| Πρωταρχικές εφαρμογές | Τείχη κουρτίνας και εξωτερική διακόσμηση |
| Δάχος επικάλυψης | 4-7mm |