|
|
| Τροποποιημένο: | 500meter square |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | wooden package |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20days |
| μέθοδος πληρωμής: | L/c, d/a, d/p |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 Meter square /day |
| Μέγεθος μηχανής | 2.44m |
| Τροποποιημένο | 300m2, προμήθεια: 100.000m2/μήνα, παράδοση: 15-20 ημέρες |
| Δυνατότητα εκτόξευσης | Διαφορές 4-7MM με επικάλυψη με φθοροαυτοξείδιο (PVDF) |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη μέσω διαδικτύου |
| Πολλαπλομορφία | Ιδανικό για τοίχους κουρτίνας, εξωτερική επένδυση και εσωτερική διακόσμηση (στοίχοι, οροφές) με εξατομικευμένα μεγέθη (1220×2440mm πρότυπο, μήκος έως 5900mm) και επιλογές πάχους 3-5mm |
| Προδιαγραφές πλάτους | 950 mm, 1220 mm (κανονικό), 1260 mm, 1350 mm, 1450 mm, 1520 mm, 1600 mm (μέγιστο) |
| Θερμική μόνωση | Κ-αξία ≤0,03W/m*K |
| Ανθεκτικότητα στην υγρασία | Απορρόφηση νερού ≤ 1% |
|
|
| Τροποποιημένο: | 500meter square |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | wooden package |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20days |
| μέθοδος πληρωμής: | L/c, d/a, d/p |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 Meter square /day |
| Μέγεθος μηχανής | 2.44m |
| Τροποποιημένο | 300m2, προμήθεια: 100.000m2/μήνα, παράδοση: 15-20 ημέρες |
| Δυνατότητα εκτόξευσης | Διαφορές 4-7MM με επικάλυψη με φθοροαυτοξείδιο (PVDF) |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη μέσω διαδικτύου |
| Πολλαπλομορφία | Ιδανικό για τοίχους κουρτίνας, εξωτερική επένδυση και εσωτερική διακόσμηση (στοίχοι, οροφές) με εξατομικευμένα μεγέθη (1220×2440mm πρότυπο, μήκος έως 5900mm) και επιλογές πάχους 3-5mm |
| Προδιαγραφές πλάτους | 950 mm, 1220 mm (κανονικό), 1260 mm, 1350 mm, 1450 mm, 1520 mm, 1600 mm (μέγιστο) |
| Θερμική μόνωση | Κ-αξία ≤0,03W/m*K |
| Ανθεκτικότητα στην υγρασία | Απορρόφηση νερού ≤ 1% |