|
|
| Τροποποιημένο: | 300 μέτρα τετραγωνικά |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | ξύλινο πακέτο |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C, D/A, D/P |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
Τα ΠΕΠΕ Πίνακες ACP, με μέγιστο μήκος 2,44 μέτρα, έχουν σχεδιαστεί ειδικά για εσωτερική και εξωτερική επένδυση τοίχων, συνδυάζοντας φιλικότητα προς το περιβάλλον, άνεση και μακροχρόνια απόδοση.Κατασκευασμένο με υψηλής ποιότητας διπλή επίστρωση PVDF και PE, τα πάνελ διαθέτουν εξαιρετική αντοχή σε καιρικές συνθήκες, προστασία από την υπεριώδη ακτινοβολία και σταθερότητα χρώματος, εξασφαλίζοντας μια σταθερή και υψηλής ποιότητας εμφάνιση ακόμη και σε σκληρά εξωτερικά περιβάλλοντα ή σε εσωτερικούς χώρους υψηλής υγρασίας.
Επικεντρώνονται στην ασφάλεια και την άνεση, τα πάνελ είναι οικολογικά ασφαλή και απαλλαγμένα από οσμές, πληρούν τα διεθνή περιβαλλοντικά πρότυπα, καθιστώντας τα ιδανικά για εσωτερικούς χώρους όπως σπίτια, γραφεία,και νοσοκομεία όπου η ποιότητα του αέρα είναι προτεραιότηταΕίναι ελαφριά αλλά ισχυρή, εύκολο να κοπεί, να επεξεργαστεί και να εγκατασταθεί, εξοικονομώντας εργασία και χρόνο κατασκευής, διατηρώντας παράλληλα τη δομική σταθερότητα.Είτε χρησιμοποιούνται για εξωτερική διακόσμηση προσόψεων είτε για εσωτερική τοιχοποίηση τοίχων, αυτά τα πάνελ ACP προσφέρουν μια κομψή, σύγχρονη εμφάνιση που συμπληρώνει διάφορα αρχιτεκτονικά στυλ, με μακρά διάρκεια ζωής για τη μείωση του κόστους συντήρησης για τους χρήστες.
| Τμήμα προδιαγραφής | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Πίνακες ΑΚΕ επικαλυμμένοι με PE από PVDF |
| Διάρκεια | 2.44m (προσαρμόζεται σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη) |
| Υλικό επικάλυψης | Διπλή επικάλυψη PVDF + PE |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 20-30μm (στρώμα PVDF), 50-80μm (συνολική επικάλυψη) |
| Σκληρότητα επιφάνειας | ≥ 3H |
| Βασικό υλικό | Υψηλής ποιότητας πυρήνας PE (προαιρετικά με δυνατότητα πυρκαγιάς) |
| Δάχος φύλλου4 | mm-7mm (προσαρμόζεται) |
| Διάμετρο | 1220 mm (πρότυπο), προσαρμόσιμο |
| Περιβαλλοντικά φιλικό πρότυπο | Συμμορφώνονται με τα πρότυπα EU REACH, RoHS, οικολογικά ασφαλή και χωρίς οσμές |
| Ανθεκτικότητα στο καιρό | Ανθεκτικό στις υπεριώδεις ακτίνες, ανθεκτικό στην εξασθένιση, ανθεκτικό στη διάβρωση, κατάλληλο για περιβάλλον από -40 °C έως 80 °C |
| Ζωή υπηρεσίας | ≥ 15 έτη (εξωτερικά), ≥ 20 έτη (εσωτερικά) |
Τα πλαίσια μας PVDF PE Coated ACP 2.44m είναι ευέλικτα και ευρέως εφαρμοσμένα τόσο σε εσωτερικά όσο και σε εξωτερικά έργα διακόσμησης, κατάλληλα για διάφορα κτίρια και σενάρια λόγω της οικολογικής τους ασφάλειας, της απαλλαγής τους από οσμές,και ανθεκτικά χαρακτηριστικά:
Το αλουμινένιο σύνθετο πάνελ PVDF μας υποστηρίζεται από ολοκληρωμένη τεχνική υποστήριξη και υπηρεσίες για να εξασφαλιστεί μια ομαλή εμπειρία από την επιλογή μέχρι τη μακροχρόνια χρήση.
Η ομάδα εμπειρογνωμόνων μας προσφέρει εξατομικευμένες συμβουλές για τα προϊόντα που ταιριάζουν με τις ανάγκες του έργου σας, μαζί με λεπτομερή τεχνική καθοδήγηση για την εγκατάσταση (π.χ. ξηρή κρεμάλα,Συγκόλληση με κόλλημα) για την αποφυγή κοινών παγίδωνΓια προβλήματα επί τόπου, παρέχουμε άμεση αντιμετώπιση προβλημάτων, ενώ συμβουλές συντήρησης (μέθοδοι καθαρισμού, εποχικοί έλεγχοι) βοηθούν στη διατήρηση της απόδοσης του πάνελ.
Δεσμευόμενοι στην επιτυχία σας, παρέχουμε έγκαιρη, πρακτική υποστήριξη για να μεγιστοποιήσουμε την αξία της επένδυσής σας σε PVDF Aluminium Composite Panel.
Κάθε Πίνακας Αλουμινίου Συνθετικού PVDF υποβάλλεται σε σχολαστική προστασία: πρώτα τυλίγεται σε υψηλής αντοχής φιλμ για να προστατεύει από γρατσουνιές, στη συνέχεια στερεώνεται σε ειδικά προσαρμοσμένα ξύλινα κιβώτια.Αυτή η διπλοστρωτή συσκευασία αποτρέπει τη βλάβη από τα κρούσματα, υγρασία ή τριβή κατά τη μεταφορά, διασφαλίζοντας τα πάνελ φτάνουν σε άθικτη κατάσταση.
![]()
Παρέχουμε παγκόσμια αποστολή μέσω αξιόπιστων συνεργατών υλικοτεχνίας, διασφαλίζοντας έγκαιρες παραδόσεις σε οποιονδήποτε προορισμό.να σας επιτρέπουν να παρακολουθείτε την πρόοδο της αποστολής σας μέχρι να φτάσει στο εργοτάξιο σας, είτε πρόκειται για τοπικό έργο είτε για διεθνές εργοτάξιο.
|
|
| Τροποποιημένο: | 300 μέτρα τετραγωνικά |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | ξύλινο πακέτο |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C, D/A, D/P |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
Τα ΠΕΠΕ Πίνακες ACP, με μέγιστο μήκος 2,44 μέτρα, έχουν σχεδιαστεί ειδικά για εσωτερική και εξωτερική επένδυση τοίχων, συνδυάζοντας φιλικότητα προς το περιβάλλον, άνεση και μακροχρόνια απόδοση.Κατασκευασμένο με υψηλής ποιότητας διπλή επίστρωση PVDF και PE, τα πάνελ διαθέτουν εξαιρετική αντοχή σε καιρικές συνθήκες, προστασία από την υπεριώδη ακτινοβολία και σταθερότητα χρώματος, εξασφαλίζοντας μια σταθερή και υψηλής ποιότητας εμφάνιση ακόμη και σε σκληρά εξωτερικά περιβάλλοντα ή σε εσωτερικούς χώρους υψηλής υγρασίας.
Επικεντρώνονται στην ασφάλεια και την άνεση, τα πάνελ είναι οικολογικά ασφαλή και απαλλαγμένα από οσμές, πληρούν τα διεθνή περιβαλλοντικά πρότυπα, καθιστώντας τα ιδανικά για εσωτερικούς χώρους όπως σπίτια, γραφεία,και νοσοκομεία όπου η ποιότητα του αέρα είναι προτεραιότηταΕίναι ελαφριά αλλά ισχυρή, εύκολο να κοπεί, να επεξεργαστεί και να εγκατασταθεί, εξοικονομώντας εργασία και χρόνο κατασκευής, διατηρώντας παράλληλα τη δομική σταθερότητα.Είτε χρησιμοποιούνται για εξωτερική διακόσμηση προσόψεων είτε για εσωτερική τοιχοποίηση τοίχων, αυτά τα πάνελ ACP προσφέρουν μια κομψή, σύγχρονη εμφάνιση που συμπληρώνει διάφορα αρχιτεκτονικά στυλ, με μακρά διάρκεια ζωής για τη μείωση του κόστους συντήρησης για τους χρήστες.
| Τμήμα προδιαγραφής | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Πίνακες ΑΚΕ επικαλυμμένοι με PE από PVDF |
| Διάρκεια | 2.44m (προσαρμόζεται σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη) |
| Υλικό επικάλυψης | Διπλή επικάλυψη PVDF + PE |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 20-30μm (στρώμα PVDF), 50-80μm (συνολική επικάλυψη) |
| Σκληρότητα επιφάνειας | ≥ 3H |
| Βασικό υλικό | Υψηλής ποιότητας πυρήνας PE (προαιρετικά με δυνατότητα πυρκαγιάς) |
| Δάχος φύλλου4 | mm-7mm (προσαρμόζεται) |
| Διάμετρο | 1220 mm (πρότυπο), προσαρμόσιμο |
| Περιβαλλοντικά φιλικό πρότυπο | Συμμορφώνονται με τα πρότυπα EU REACH, RoHS, οικολογικά ασφαλή και χωρίς οσμές |
| Ανθεκτικότητα στο καιρό | Ανθεκτικό στις υπεριώδεις ακτίνες, ανθεκτικό στην εξασθένιση, ανθεκτικό στη διάβρωση, κατάλληλο για περιβάλλον από -40 °C έως 80 °C |
| Ζωή υπηρεσίας | ≥ 15 έτη (εξωτερικά), ≥ 20 έτη (εσωτερικά) |
Τα πλαίσια μας PVDF PE Coated ACP 2.44m είναι ευέλικτα και ευρέως εφαρμοσμένα τόσο σε εσωτερικά όσο και σε εξωτερικά έργα διακόσμησης, κατάλληλα για διάφορα κτίρια και σενάρια λόγω της οικολογικής τους ασφάλειας, της απαλλαγής τους από οσμές,και ανθεκτικά χαρακτηριστικά:
Το αλουμινένιο σύνθετο πάνελ PVDF μας υποστηρίζεται από ολοκληρωμένη τεχνική υποστήριξη και υπηρεσίες για να εξασφαλιστεί μια ομαλή εμπειρία από την επιλογή μέχρι τη μακροχρόνια χρήση.
Η ομάδα εμπειρογνωμόνων μας προσφέρει εξατομικευμένες συμβουλές για τα προϊόντα που ταιριάζουν με τις ανάγκες του έργου σας, μαζί με λεπτομερή τεχνική καθοδήγηση για την εγκατάσταση (π.χ. ξηρή κρεμάλα,Συγκόλληση με κόλλημα) για την αποφυγή κοινών παγίδωνΓια προβλήματα επί τόπου, παρέχουμε άμεση αντιμετώπιση προβλημάτων, ενώ συμβουλές συντήρησης (μέθοδοι καθαρισμού, εποχικοί έλεγχοι) βοηθούν στη διατήρηση της απόδοσης του πάνελ.
Δεσμευόμενοι στην επιτυχία σας, παρέχουμε έγκαιρη, πρακτική υποστήριξη για να μεγιστοποιήσουμε την αξία της επένδυσής σας σε PVDF Aluminium Composite Panel.
Κάθε Πίνακας Αλουμινίου Συνθετικού PVDF υποβάλλεται σε σχολαστική προστασία: πρώτα τυλίγεται σε υψηλής αντοχής φιλμ για να προστατεύει από γρατσουνιές, στη συνέχεια στερεώνεται σε ειδικά προσαρμοσμένα ξύλινα κιβώτια.Αυτή η διπλοστρωτή συσκευασία αποτρέπει τη βλάβη από τα κρούσματα, υγρασία ή τριβή κατά τη μεταφορά, διασφαλίζοντας τα πάνελ φτάνουν σε άθικτη κατάσταση.
![]()
Παρέχουμε παγκόσμια αποστολή μέσω αξιόπιστων συνεργατών υλικοτεχνίας, διασφαλίζοντας έγκαιρες παραδόσεις σε οποιονδήποτε προορισμό.να σας επιτρέπουν να παρακολουθείτε την πρόοδο της αποστολής σας μέχρι να φτάσει στο εργοτάξιο σας, είτε πρόκειται για τοπικό έργο είτε για διεθνές εργοτάξιο.