|
|
| Τροποποιημένο: | 300 τετραγωνικά μέτρα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | wooden package |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20days |
| μέθοδος πληρωμής: | L/c, d/a, d/p, t/t |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 Meter square /day |
Εισαγωγή Προϊόντος: Η JIXIANG SIJI INDUSTRIAL CO.,LTD είναι επαγγελματίας κατασκευαστής σύνθετων πάνελ αλουμινίου (ACP) με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας παραγωγής. Τα πάνελ ACP μας είναι κατασκευασμένα από κράμα αλουμινίου υψηλής ποιότητας και υλικά πυρήνα, διαθέτοντας εξαιρετική αντοχή στις καιρικές συνθήκες, πυραντοχή και διακοσμητική απόδοση. Χρησιμοποιούνται ευρέως σε προσόψεις κτιρίων, εσωτερική διακόσμηση, εμπορικούς χώρους και βιομηχανικά έργα, τα προϊόντα μας εξάγονται στη Νοτιοανατολική Ασία, τη Μέση Ανατολή, την Αφρική και άλλες περιοχές, κερδίζοντας υψηλή εμπιστοσύνη από παγκόσμιους πελάτες.
![]()
![]()
| Στοιχείο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Πάχος | 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm |
| Τυπικό Μέγεθος | 12202440mm, 12502500mm, 1500*3000mm |
| Πάχος Αλουμινίου | 0.21mm, 0.3mm, 0.4mm, 0.5mm |
| Τύπος Επίστρωσης | PE, PVDF (εγγύηση 20 ετών) |
| Βαθμός Πυραντοχής | B1, B2, A2 (προαιρετικό) |
| Φινίρισμα Επιφάνειας | Συμπαγές χρώμα, ξύλινη υφή, μάρμαρο, καθρέφτης, βουρτσισμένο, κ.λπ. |
| MOQ | 500 τετραγωνικά μέτρα |
| Χρόνος Παράδοσης | 15-25 ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής |
| Όρος Πληρωμής | T/T, L/C |
Τα σύνθετα πάνελ αλουμινίου μας χρησιμοποιούνται ευρέως σε:
![]()
![]()
Η JIXIANG SIJI INDUSTRIAL CO.,LTD βρίσκεται στην Jiaozuo, Henan, με παραγωγική έκταση άνω των 30.000 τετραγωνικών μέτρων και ετήσια παραγωγή 5 εκατομμυρίων τετραγωνικών μέτρων. Έχουμε περάσει τις πιστοποιήσεις ISO 9001, CE και άλλες διεθνείς πιστοποιήσεις, και τα προϊόντα μας πληρούν τα πρότυπα ASTM, AS/NZS και άλλα. Η επαγγελματική μας ομάδα R&D και πωλήσεων μπορεί να παρέχει προσαρμοσμένες λύσεις και τεχνική υποστήριξη σε παγκόσμιους πελάτες.
![]()
Ε: Ποιο είναι το εμπορικό σήμα αυτού του σύνθετου πάνελ αλουμινίου PVDF;
Α: Το εμπορικό σήμα είναι Alushang.
Ε: Ποιος είναι ο αριθμός μοντέλου του σύνθετου πάνελ αλουμινίου PVDF;
Α: Ο αριθμός μοντέλου είναι 1220*2440MM 4MM.
Ε: Τι πιστοποιήσεις έχει αυτό το σύνθετο πάνελ αλουμινίου PVDF;
Α: Είναι πιστοποιημένο από SGS και ISO.
Ε: Ποια είναι η χώρα προέλευσης αυτού του σύνθετου πάνελ αλουμινίου PVDF;
Α: Τα πάνελ κατασκευάζονται στην Κίνα.
Ε: Ποια είναι η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας για αυτό το σύνθετο πάνελ αλουμινίου PVDF;
Α: Η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας είναι 500 τετραγωνικά μέτρα.
|
|
| Τροποποιημένο: | 300 τετραγωνικά μέτρα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | wooden package |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20days |
| μέθοδος πληρωμής: | L/c, d/a, d/p, t/t |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 Meter square /day |
Εισαγωγή Προϊόντος: Η JIXIANG SIJI INDUSTRIAL CO.,LTD είναι επαγγελματίας κατασκευαστής σύνθετων πάνελ αλουμινίου (ACP) με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας παραγωγής. Τα πάνελ ACP μας είναι κατασκευασμένα από κράμα αλουμινίου υψηλής ποιότητας και υλικά πυρήνα, διαθέτοντας εξαιρετική αντοχή στις καιρικές συνθήκες, πυραντοχή και διακοσμητική απόδοση. Χρησιμοποιούνται ευρέως σε προσόψεις κτιρίων, εσωτερική διακόσμηση, εμπορικούς χώρους και βιομηχανικά έργα, τα προϊόντα μας εξάγονται στη Νοτιοανατολική Ασία, τη Μέση Ανατολή, την Αφρική και άλλες περιοχές, κερδίζοντας υψηλή εμπιστοσύνη από παγκόσμιους πελάτες.
![]()
![]()
| Στοιχείο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Πάχος | 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm |
| Τυπικό Μέγεθος | 12202440mm, 12502500mm, 1500*3000mm |
| Πάχος Αλουμινίου | 0.21mm, 0.3mm, 0.4mm, 0.5mm |
| Τύπος Επίστρωσης | PE, PVDF (εγγύηση 20 ετών) |
| Βαθμός Πυραντοχής | B1, B2, A2 (προαιρετικό) |
| Φινίρισμα Επιφάνειας | Συμπαγές χρώμα, ξύλινη υφή, μάρμαρο, καθρέφτης, βουρτσισμένο, κ.λπ. |
| MOQ | 500 τετραγωνικά μέτρα |
| Χρόνος Παράδοσης | 15-25 ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής |
| Όρος Πληρωμής | T/T, L/C |
Τα σύνθετα πάνελ αλουμινίου μας χρησιμοποιούνται ευρέως σε:
![]()
![]()
Η JIXIANG SIJI INDUSTRIAL CO.,LTD βρίσκεται στην Jiaozuo, Henan, με παραγωγική έκταση άνω των 30.000 τετραγωνικών μέτρων και ετήσια παραγωγή 5 εκατομμυρίων τετραγωνικών μέτρων. Έχουμε περάσει τις πιστοποιήσεις ISO 9001, CE και άλλες διεθνείς πιστοποιήσεις, και τα προϊόντα μας πληρούν τα πρότυπα ASTM, AS/NZS και άλλα. Η επαγγελματική μας ομάδα R&D και πωλήσεων μπορεί να παρέχει προσαρμοσμένες λύσεις και τεχνική υποστήριξη σε παγκόσμιους πελάτες.
![]()
Ε: Ποιο είναι το εμπορικό σήμα αυτού του σύνθετου πάνελ αλουμινίου PVDF;
Α: Το εμπορικό σήμα είναι Alushang.
Ε: Ποιος είναι ο αριθμός μοντέλου του σύνθετου πάνελ αλουμινίου PVDF;
Α: Ο αριθμός μοντέλου είναι 1220*2440MM 4MM.
Ε: Τι πιστοποιήσεις έχει αυτό το σύνθετο πάνελ αλουμινίου PVDF;
Α: Είναι πιστοποιημένο από SGS και ISO.
Ε: Ποια είναι η χώρα προέλευσης αυτού του σύνθετου πάνελ αλουμινίου PVDF;
Α: Τα πάνελ κατασκευάζονται στην Κίνα.
Ε: Ποια είναι η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας για αυτό το σύνθετο πάνελ αλουμινίου PVDF;
Α: Η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας είναι 500 τετραγωνικά μέτρα.