|
|
| Τροποποιημένο: | 300 μέτρα τετραγωνικά |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | ξύλιμο πακέτο |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/c, d/a, d/p, t/t |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
Πίνακα από σύνθετο αλουμίνιο Premium Wood Finish με επίστρωση PVDF, με πρότυπο μέγεθος 1220x2440mm. Ιδανικό για εξωτερική επένδυση τοίχων, με ανθεκτική απόδοση καιρικών συνθηκών και ρεαλιστική υφή ξύλου.
Η δική μαςΠίνακα σύνθετου αλουμινίου ξύλουείναι υλικό προσόψης υψηλών επιδόσεων που έχει σχεδιαστεί γιαΕξωτερική επένδυση τοίχωνΕξοπλισμένο με premiumΕπιχρίσεις PVDFκαι πρότυπη προδιαγραφή1220x2440 χιλιοστά, αυτόΕτικέτα PVDF ΑΚΕπαρέχει ρεαλιστική υφή των κόκκων του ξύλου, εξαιρετική αντοχή στις καιρικές συνθήκες και μακροχρόνια αντοχή, πληρώντας τα διεθνή οικοδομικά πρότυπα για εμπορικά και οικιστικά έργα.
![]()
![]()
![]()
| Προδιαγραφές του συνθετικού πίνακα αλουμινίου PE | |
| Κανονικό πλάτος | 1220mm, 1250mm, 1500mm, 2000mm και προσαρμοσμένα αποδεκτά |
| Μέγεθος πίνακα | 2440 χιλιοστά, 3000 χιλιοστά, 5000 χιλιοστά, 5800 χιλιοστά, συνήθως μέσα στα 5800 χιλιοστά. |
| για 20ft εμπορευματοκιβώτιο προσαρμογή αποδεκτή | |
| Μοντέλο πάχους | 2 χιλιοστά 3 χιλιοστά 4 χιλιοστά 5 χιλιοστά 6 χιλιοστά 8... |
| Σύνθετα αλουμινίου | ΑΑ1100, ΑΑ3003, ΑΑ5005... (Αλλος βαθμός εφόσον απαιτείται) |
| Πυρηνικό πάχος | 00,03 mm έως 0,50 mm |
| Βάρος |
3mm: 8kg-13,3kg ανά κομμάτι 4mm: 12,7kg-27,89kg ανά κομμάτι |
| Επιχρισμός | Επιφάνεια βούρτσας, επιφάνεια καθρέφτη |
| Βασικό υλικό | Ανακυκλώστε πυρήνα PE/πυροστασία πυρήνα PE/αδιάσπαστο πυρήνα PE |
| Χρώμα |
Μεταλλικό/Ματ/Λάμπερο/Νακρώδες/Νανό/Καθαρισμένο/Καθρέφτη/ Γρανίτη/ξύλο |
| Παράδοση | Εντός δύο εβδομάδων από την παραλαβή της κατάθεσης |
| Τροποποιημένο | 300 τ.μ. |
| Ετικέτα/OEM | Αλουμινικό/προσαρμοσμένο |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ, L/C σε θέα, D/P σε θέα, Western Union, Sinosure |
| Συσκευή |
FCL:Σε χύδη·LCL:Σε πακέτο από ξύλινες παλέτες·ανάλογα απαιτήσεις των πελατών |
![]()
![]()
![]()
![]()
Κάθε πάνελ τυλίγεται προσεκτικά με προστατευτικό φιλμ και στερεώνεται σε ανθεκτικά ξύλινα κιβώτια για τη μέγιστη προστασία κατά τη μεταφορά.
![]()
Συνεργαζόμαστε με αξιόπιστες διεθνείς ναυτιλιακές εταιρείες για να διασφαλίσουμε την ασφαλή και έγκαιρη παράδοση σε όλο τον κόσμο.Η ομάδα υποστήριξης πελατών μας είναι διαθέσιμη για να απαντήσει σε οποιαδήποτε ερωτήματα αποστολής ή ειδικές απαιτήσεις.
![]()
Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας για τα προϊόντα μας. Ανυπομονούμε να συνεργαστούμε μαζί σας.
|
|
| Τροποποιημένο: | 300 μέτρα τετραγωνικά |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | ξύλιμο πακέτο |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/c, d/a, d/p, t/t |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
Πίνακα από σύνθετο αλουμίνιο Premium Wood Finish με επίστρωση PVDF, με πρότυπο μέγεθος 1220x2440mm. Ιδανικό για εξωτερική επένδυση τοίχων, με ανθεκτική απόδοση καιρικών συνθηκών και ρεαλιστική υφή ξύλου.
Η δική μαςΠίνακα σύνθετου αλουμινίου ξύλουείναι υλικό προσόψης υψηλών επιδόσεων που έχει σχεδιαστεί γιαΕξωτερική επένδυση τοίχωνΕξοπλισμένο με premiumΕπιχρίσεις PVDFκαι πρότυπη προδιαγραφή1220x2440 χιλιοστά, αυτόΕτικέτα PVDF ΑΚΕπαρέχει ρεαλιστική υφή των κόκκων του ξύλου, εξαιρετική αντοχή στις καιρικές συνθήκες και μακροχρόνια αντοχή, πληρώντας τα διεθνή οικοδομικά πρότυπα για εμπορικά και οικιστικά έργα.
![]()
![]()
![]()
| Προδιαγραφές του συνθετικού πίνακα αλουμινίου PE | |
| Κανονικό πλάτος | 1220mm, 1250mm, 1500mm, 2000mm και προσαρμοσμένα αποδεκτά |
| Μέγεθος πίνακα | 2440 χιλιοστά, 3000 χιλιοστά, 5000 χιλιοστά, 5800 χιλιοστά, συνήθως μέσα στα 5800 χιλιοστά. |
| για 20ft εμπορευματοκιβώτιο προσαρμογή αποδεκτή | |
| Μοντέλο πάχους | 2 χιλιοστά 3 χιλιοστά 4 χιλιοστά 5 χιλιοστά 6 χιλιοστά 8... |
| Σύνθετα αλουμινίου | ΑΑ1100, ΑΑ3003, ΑΑ5005... (Αλλος βαθμός εφόσον απαιτείται) |
| Πυρηνικό πάχος | 00,03 mm έως 0,50 mm |
| Βάρος |
3mm: 8kg-13,3kg ανά κομμάτι 4mm: 12,7kg-27,89kg ανά κομμάτι |
| Επιχρισμός | Επιφάνεια βούρτσας, επιφάνεια καθρέφτη |
| Βασικό υλικό | Ανακυκλώστε πυρήνα PE/πυροστασία πυρήνα PE/αδιάσπαστο πυρήνα PE |
| Χρώμα |
Μεταλλικό/Ματ/Λάμπερο/Νακρώδες/Νανό/Καθαρισμένο/Καθρέφτη/ Γρανίτη/ξύλο |
| Παράδοση | Εντός δύο εβδομάδων από την παραλαβή της κατάθεσης |
| Τροποποιημένο | 300 τ.μ. |
| Ετικέτα/OEM | Αλουμινικό/προσαρμοσμένο |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ, L/C σε θέα, D/P σε θέα, Western Union, Sinosure |
| Συσκευή |
FCL:Σε χύδη·LCL:Σε πακέτο από ξύλινες παλέτες·ανάλογα απαιτήσεις των πελατών |
![]()
![]()
![]()
![]()
Κάθε πάνελ τυλίγεται προσεκτικά με προστατευτικό φιλμ και στερεώνεται σε ανθεκτικά ξύλινα κιβώτια για τη μέγιστη προστασία κατά τη μεταφορά.
![]()
Συνεργαζόμαστε με αξιόπιστες διεθνείς ναυτιλιακές εταιρείες για να διασφαλίσουμε την ασφαλή και έγκαιρη παράδοση σε όλο τον κόσμο.Η ομάδα υποστήριξης πελατών μας είναι διαθέσιμη για να απαντήσει σε οποιαδήποτε ερωτήματα αποστολής ή ειδικές απαιτήσεις.
![]()
Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας για τα προϊόντα μας. Ανυπομονούμε να συνεργαστούμε μαζί σας.