|
|
| Τροποποιημένο: | 500 τετραγωνικά μέτρα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | ξύλιμο πακέτο |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | T/t, l/c, d/a, d/p |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
Το αλουμινένιο σύνθετο πάνελ μας (αλουμινένιο σύνθετο πάνελ) είναι ένα αρχιτεκτονικό διακοσμητικό υλικό υψηλών επιδόσεων,που αποτελείται από δύο φύλλα από κράμα αλουμινίου υψηλής ποιότητας με υψηλής ποιότητας βούρτσισμα και ανθεκτικό πυρήνα πολυαιθυλενίου (PE)Συνδυάζει την κομψή υφή του βουρτσισμένου μετάλλου με τις ελαφρές, εύκολες στην εγκατάσταση ιδιότητες του ACP, καθιστώντας το ιδανική επιλογή για σύγχρονα εσωτερικά και εξωτερικά έργα κτιρίων.
| Προδιαγραφές του συνθετικού πίνακα αλουμινίου PE | |
| Κανονικό πλάτος | 1220mm, 1250mm, 1500mm, 2000mm και προσαρμοσμένα αποδεκτά |
| Μέγεθος πίνακα | 2440 χιλιοστά, 3000 χιλιοστά, 5000 χιλιοστά, 5800 χιλιοστά, συνήθως μέσα στα 5800 χιλιοστά. |
| για 20ft εμπορευματοκιβώτιο προσαρμογή αποδεκτή | |
| Μοντέλο πάχους | 2 χιλιοστά 3 χιλιοστά 4 χιλιοστά 5 χιλιοστά 6 χιλιοστά 8... |
| Σύνθετα αλουμινίου | ΑΑ1100, ΑΑ3003, ΑΑ5005... (Αλλος βαθμός εφόσον απαιτείται) |
| Πυρηνικό πάχος | 00,03 mm έως 0,50 mm |
| Βάρος |
3mm: 8kg-13,3kg ανά κομμάτι 4mm: 12,7kg-27,89kg ανά κομμάτι |
| Επιχρισμός | Επιφάνεια βούρτσας, επιφάνεια καθρέφτη |
| Βασικό υλικό | Ανακυκλώστε πυρήνα PE/πυροστασία πυρήνα PE/αδιάσπαστο πυρήνα PE |
| Χρώμα |
Μεταλλικό/Ματ/Λάμπερο/Νακρώδες/Νανό/Καθαρισμένο/Καθρέφτη/ Γρανίτη/ξύλο |
| Παράδοση | Εντός δύο εβδομάδων από την παραλαβή της κατάθεσης |
| Τροποποιημένο | 300 τ.μ. |
| Ετικέτα/OEM | Αλουμινικό/προσαρμοσμένο |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ, L/C σε θέα, D/P σε θέα, Western Union, Sinosure |
| Συσκευή |
FCL:Σε χύδη·LCL:Σε πακέτο από ξύλινες παλέτες·ανάλογα απαιτήσεις των πελατών |
Μη τυποποιημένα μεγέθη και ειδικά χρώματα διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος
Επεξεργασία πλακών από σύνθετο αλουμίνιο
Κατά τη διαδικασία σχεδιασμού φύλλου αλουμινίου, η ειδική τεχνολογία επίστρωσης μετά την ανωδίαση μπορεί να δημιουργήσει ένα στρώμα επίστρωσης που περιέχει το μεταλλικό στοιχείο στην επιφάνεια του υλικού,που δείχνει σαφώς κάθε λεπτό σημάδι μετάξιΈτσι τα μαλλιά φαίνονται στο μεταλλικό ματ.Όλο και περισσότερα προϊόντα με πάνελ αλουμινίου χρησιμοποιούν τη διαδικασία σχεδιασμού μεταλλικού σύρματος για το μεταλλικό κέλυφος για να διαδραματίσει τον ρόλο της ομορφιάς και της αντοχής στη διάβρωση.
Οδηγίες για την προστασία των καταναλωτών
Εργαστήριο προϊόντων:
Κύρια συναφή προϊόντα:
Το βουρτσισμένο σύνθετο πάνελ αλουμινίου χρησιμοποιείται συνήθως σε εσωτερικές και εξωτερικές τοιχοποιήσεις, σήματα, κουτιά σήμανσης, καλύμματα στήλων, έπιπλα και άλλες διακοσμητικές εφαρμογές όπου ένα κομψό, σύγχρονο,και επιθυμεί υφασμένη εμφάνισηΗ μοναδική βουρτσισμένη υφή του προσθέτει μια πινελιά πολυπλοκότητας και στυλ στα αρχιτεκτονικά σχέδια, καθιστώντας το δημοφιλές προϊόν σε σύγχρονα έργα κτιρίων και εσωτερικού σχεδιασμού.
Συσκευή:
Κάθε πάνελ τυλίγεται με προστατευτική ταινία και στερεώνεται σε ανθεκτικά ξύλινα κιβώτια με επιπλέον επένδυση.
Ναυτιλία:
Προσφέρουμε ευέλικτες επιλογές αποστολής, συμπεριλαμβανομένης της διεθνούς παράδοσης μέσω αξιόπιστων μεταφορέων.με πλήρη παρακολούθηση και διασφάλιση ποιότητας καθ' όλη τη διάρκεια της διαδικασίας αποστολής.
|
|
| Τροποποιημένο: | 500 τετραγωνικά μέτρα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | ξύλιμο πακέτο |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | T/t, l/c, d/a, d/p |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
Το αλουμινένιο σύνθετο πάνελ μας (αλουμινένιο σύνθετο πάνελ) είναι ένα αρχιτεκτονικό διακοσμητικό υλικό υψηλών επιδόσεων,που αποτελείται από δύο φύλλα από κράμα αλουμινίου υψηλής ποιότητας με υψηλής ποιότητας βούρτσισμα και ανθεκτικό πυρήνα πολυαιθυλενίου (PE)Συνδυάζει την κομψή υφή του βουρτσισμένου μετάλλου με τις ελαφρές, εύκολες στην εγκατάσταση ιδιότητες του ACP, καθιστώντας το ιδανική επιλογή για σύγχρονα εσωτερικά και εξωτερικά έργα κτιρίων.
| Προδιαγραφές του συνθετικού πίνακα αλουμινίου PE | |
| Κανονικό πλάτος | 1220mm, 1250mm, 1500mm, 2000mm και προσαρμοσμένα αποδεκτά |
| Μέγεθος πίνακα | 2440 χιλιοστά, 3000 χιλιοστά, 5000 χιλιοστά, 5800 χιλιοστά, συνήθως μέσα στα 5800 χιλιοστά. |
| για 20ft εμπορευματοκιβώτιο προσαρμογή αποδεκτή | |
| Μοντέλο πάχους | 2 χιλιοστά 3 χιλιοστά 4 χιλιοστά 5 χιλιοστά 6 χιλιοστά 8... |
| Σύνθετα αλουμινίου | ΑΑ1100, ΑΑ3003, ΑΑ5005... (Αλλος βαθμός εφόσον απαιτείται) |
| Πυρηνικό πάχος | 00,03 mm έως 0,50 mm |
| Βάρος |
3mm: 8kg-13,3kg ανά κομμάτι 4mm: 12,7kg-27,89kg ανά κομμάτι |
| Επιχρισμός | Επιφάνεια βούρτσας, επιφάνεια καθρέφτη |
| Βασικό υλικό | Ανακυκλώστε πυρήνα PE/πυροστασία πυρήνα PE/αδιάσπαστο πυρήνα PE |
| Χρώμα |
Μεταλλικό/Ματ/Λάμπερο/Νακρώδες/Νανό/Καθαρισμένο/Καθρέφτη/ Γρανίτη/ξύλο |
| Παράδοση | Εντός δύο εβδομάδων από την παραλαβή της κατάθεσης |
| Τροποποιημένο | 300 τ.μ. |
| Ετικέτα/OEM | Αλουμινικό/προσαρμοσμένο |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ, L/C σε θέα, D/P σε θέα, Western Union, Sinosure |
| Συσκευή |
FCL:Σε χύδη·LCL:Σε πακέτο από ξύλινες παλέτες·ανάλογα απαιτήσεις των πελατών |
Μη τυποποιημένα μεγέθη και ειδικά χρώματα διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος
Επεξεργασία πλακών από σύνθετο αλουμίνιο
Κατά τη διαδικασία σχεδιασμού φύλλου αλουμινίου, η ειδική τεχνολογία επίστρωσης μετά την ανωδίαση μπορεί να δημιουργήσει ένα στρώμα επίστρωσης που περιέχει το μεταλλικό στοιχείο στην επιφάνεια του υλικού,που δείχνει σαφώς κάθε λεπτό σημάδι μετάξιΈτσι τα μαλλιά φαίνονται στο μεταλλικό ματ.Όλο και περισσότερα προϊόντα με πάνελ αλουμινίου χρησιμοποιούν τη διαδικασία σχεδιασμού μεταλλικού σύρματος για το μεταλλικό κέλυφος για να διαδραματίσει τον ρόλο της ομορφιάς και της αντοχής στη διάβρωση.
Οδηγίες για την προστασία των καταναλωτών
Εργαστήριο προϊόντων:
Κύρια συναφή προϊόντα:
Το βουρτσισμένο σύνθετο πάνελ αλουμινίου χρησιμοποιείται συνήθως σε εσωτερικές και εξωτερικές τοιχοποιήσεις, σήματα, κουτιά σήμανσης, καλύμματα στήλων, έπιπλα και άλλες διακοσμητικές εφαρμογές όπου ένα κομψό, σύγχρονο,και επιθυμεί υφασμένη εμφάνισηΗ μοναδική βουρτσισμένη υφή του προσθέτει μια πινελιά πολυπλοκότητας και στυλ στα αρχιτεκτονικά σχέδια, καθιστώντας το δημοφιλές προϊόν σε σύγχρονα έργα κτιρίων και εσωτερικού σχεδιασμού.
Συσκευή:
Κάθε πάνελ τυλίγεται με προστατευτική ταινία και στερεώνεται σε ανθεκτικά ξύλινα κιβώτια με επιπλέον επένδυση.
Ναυτιλία:
Προσφέρουμε ευέλικτες επιλογές αποστολής, συμπεριλαμβανομένης της διεθνούς παράδοσης μέσω αξιόπιστων μεταφορέων.με πλήρη παρακολούθηση και διασφάλιση ποιότητας καθ' όλη τη διάρκεια της διαδικασίας αποστολής.