|
|
| Τροποποιημένο: | 500 τετραγωνικά μέτρα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | ξύλιμο πακέτο |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/c, d/a, d/p, t/t |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
Πίνακας από σύνθετο αλουμίνιο υψηλής αντανάκλασης για πρόσοψη κτιρίου, 4 mm ACP Foil Supplier
Το υψηλής αντανάκλασης αλουμινίου σύνθετο πάνελ καθρέφτη μας είναι ένα υψηλής ποιότητας αρχιτεκτονικό διακοσμητικό υλικό,που αποτελείται από δύο φύλλα από υψηλής ποιότητας κράμα αλουμινίου και έναν ανθεκτικό πυρήνα πολυαιθυλενίου (PE)Με ένα ανώτερο φινίρισμα καθρέφτη, συνδυάζει την εκπληκτική οπτική επίδραση του γυάλινου καθρέφτη με τις ελαφριές, εύκολες στην εγκατάσταση ιδιότητες του ACP,καθιστώντας το την κορυφαία επιλογή για τα μοντέρνα έργα προσόψεως κτιρίων.
| Άρθρο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθεση αλουμινίου + πυρήνας PE (προαιρετικός πυρήνας πυρόσβεσης) |
| Τυπικό πάχος | 4mm (3mm/5mm προσαρμόσιμα) |
| Μοντέλο | 0.21mm, 0.3mm, 0.4mm, 0.5mm |
| Τυπικό μέγεθος | 1220*2440mm, 1500*3000mm, 1250*2500mm (προσαρμοσμένο μέγεθος διαθέσιμο) |
| Τελεία καθρέφτη | Χρυσό, Ασημένιο, Ροζ Χρυσό, Χάλκινο, προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Προσοχή για τα κτίρια, τοίχος κουρτίνας, εσωτερικό τοίχος, σήμανση, διακόσμηση καταστημάτων, καμπίνα ασανσέρ |
Ιδανικό για υψηλής ποιότητας διακοσμητικές εφαρμογές, συμπεριλαμβανομένων των μπαρ KTV, των εμπορικών πεζικών δρόμων, των αίθουσων εκθέσεων εμπορικών σημάτων, των λόμπι ξενοδοχείων και άλλων μοντέρνων χώρων.Προσφέρει μοναδικά διακοσμητικά αποτελέσματα που δεν είναι εφικτά με παραδοσιακά υλικά όπως το γυαλί ή το ανοξείδωτο χάλυβα..
|
|
| Τροποποιημένο: | 500 τετραγωνικά μέτρα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | ξύλιμο πακέτο |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/c, d/a, d/p, t/t |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
Πίνακας από σύνθετο αλουμίνιο υψηλής αντανάκλασης για πρόσοψη κτιρίου, 4 mm ACP Foil Supplier
Το υψηλής αντανάκλασης αλουμινίου σύνθετο πάνελ καθρέφτη μας είναι ένα υψηλής ποιότητας αρχιτεκτονικό διακοσμητικό υλικό,που αποτελείται από δύο φύλλα από υψηλής ποιότητας κράμα αλουμινίου και έναν ανθεκτικό πυρήνα πολυαιθυλενίου (PE)Με ένα ανώτερο φινίρισμα καθρέφτη, συνδυάζει την εκπληκτική οπτική επίδραση του γυάλινου καθρέφτη με τις ελαφριές, εύκολες στην εγκατάσταση ιδιότητες του ACP,καθιστώντας το την κορυφαία επιλογή για τα μοντέρνα έργα προσόψεως κτιρίων.
| Άρθρο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθεση αλουμινίου + πυρήνας PE (προαιρετικός πυρήνας πυρόσβεσης) |
| Τυπικό πάχος | 4mm (3mm/5mm προσαρμόσιμα) |
| Μοντέλο | 0.21mm, 0.3mm, 0.4mm, 0.5mm |
| Τυπικό μέγεθος | 1220*2440mm, 1500*3000mm, 1250*2500mm (προσαρμοσμένο μέγεθος διαθέσιμο) |
| Τελεία καθρέφτη | Χρυσό, Ασημένιο, Ροζ Χρυσό, Χάλκινο, προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Προσοχή για τα κτίρια, τοίχος κουρτίνας, εσωτερικό τοίχος, σήμανση, διακόσμηση καταστημάτων, καμπίνα ασανσέρ |
Ιδανικό για υψηλής ποιότητας διακοσμητικές εφαρμογές, συμπεριλαμβανομένων των μπαρ KTV, των εμπορικών πεζικών δρόμων, των αίθουσων εκθέσεων εμπορικών σημάτων, των λόμπι ξενοδοχείων και άλλων μοντέρνων χώρων.Προσφέρει μοναδικά διακοσμητικά αποτελέσματα που δεν είναι εφικτά με παραδοσιακά υλικά όπως το γυαλί ή το ανοξείδωτο χάλυβα..