|
|
| Τροποποιημένο: | 300 μέτρα τετραγωνικά |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | ξύλιμο πακέτο |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/c, d/a, d/p, t/t |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
Πρωταθλήματα PVDF επικαλυμμένο αλουμινίου σύνθετο πάνελ Η απόλυτη επιλογή για τη σύγχρονη αρχιτεκτονική σχεδιασμένο για αντοχή, αισθητική και απόδοση,Τα Premium PVDF Coated Aluminium Composite Panels (ACP) είναι η ιδανική λύση για τις προσόψεις των κτιρίωνΜε την προηγμένη τεχνολογία της επικάλυψης με φθοριούχο άνθρακα, αυτά τα πάνελ προσφέρουν ανώτερη ανθεκτικότητα στις υπεριώδεις ακτίνες, τη διάβρωση, την εξασθένηση,και τις ακραίες καιρικές συνθήκες, διασφαλίζοντας τη μακροχρόνια ομορφιά και τη δομική ακεραιότητα.
![]()
![]()
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μοντέλο | 00,03 mm-0,50 mm |
| Συνολικό πάχος πάνελ | 2.5mm-5mm |
| Διάμετρο | 1000mm, 1220mm (κανονικό), 1250mm, 1300mm, 1500mm, 1550mm, 1575mm (μέγιστο) |
| Διάρκεια | Μέχρι 5800 mm |
| Τυπικό μέγεθος | 1220 mm (λάθος) * 2440 mm (μήκος) |
| Ικανότητα παραγωγής | 100,000sqm / μήνα |
| Εσωτερικές επιλογές πυρήνα | Κανονικό μη τοξικό πολυαιθυλένιο, από τη μία πλευρά αδιάσπαστο πολυαιθυλένιο, από τις δύο πλευρές αδιάσπαστο πολυαιθυλένιο, παρθένο LDPE, μη καύσιμο ορυκτό γεμάτο πυρήνα Β1, μη καύσιμο ορυκτό γεμάτο πυρήνα Α2 |
Σημείωση:Μη τυποποιημένα μεγέθη και ειδικά χρώματα διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος.
![]()
Το εργοστάσιο μετακινήθηκε στο WENXIAN το 2021, παράγοντας κυρίως αλουμινένιο σύνθετο πάνελ αλουμινένιο φινέρι και έχοντας εργαζόμενους περισσότερους από 100 άτομα.- Καλύπτοντας μια έκταση 30 χιλιάδων τετραγωνικών μέτρων,Με προηγμένο εξοπλισμό παραγωγής που υψηλού επιπέδου όργανα εισαγόμενα από την Ιαπωνία και συνεχώς βελτιώνουν την τεχνολογία μας.
![]()
Ατομική συσκευασία:Κάθε πάνελ προστατεύεται με μια ταινία για την αποφυγή γρατζουνιών και τη διατήρηση της ποιότητας της επικάλυψης PVDF κατά τη διάρκεια της μεταφοράς.
Τοποθέτηση παλέτας:Τα τυλιγμένα πάνελ είναι στερεωμένα σε υψηλής ποιότητας ξύλινες παλέτες, οι οποίες είναι στενά διατεταγμένες ώστε να ελαχιστοποιείται η κίνηση κατά τη διάρκεια της αποστολής.
![]()
Συνεργαζόμαστε με έμπειρους προμηθευτές ναυτιλίας που ακολουθούν αυστηρά πρωτόκολλα ασφάλειας για τον χειρισμό των δομικών υλικών, είτε για χερσαίες μεταφορές είτε για ναυτιλία στο εξωτερικό.
![]()
Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας για τα προϊόντα μας. Ανυπομονούμε να συνεργαστούμε μαζί σας.
|
|
| Τροποποιημένο: | 300 μέτρα τετραγωνικά |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | ξύλιμο πακέτο |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/c, d/a, d/p, t/t |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
Πρωταθλήματα PVDF επικαλυμμένο αλουμινίου σύνθετο πάνελ Η απόλυτη επιλογή για τη σύγχρονη αρχιτεκτονική σχεδιασμένο για αντοχή, αισθητική και απόδοση,Τα Premium PVDF Coated Aluminium Composite Panels (ACP) είναι η ιδανική λύση για τις προσόψεις των κτιρίωνΜε την προηγμένη τεχνολογία της επικάλυψης με φθοριούχο άνθρακα, αυτά τα πάνελ προσφέρουν ανώτερη ανθεκτικότητα στις υπεριώδεις ακτίνες, τη διάβρωση, την εξασθένηση,και τις ακραίες καιρικές συνθήκες, διασφαλίζοντας τη μακροχρόνια ομορφιά και τη δομική ακεραιότητα.
![]()
![]()
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μοντέλο | 00,03 mm-0,50 mm |
| Συνολικό πάχος πάνελ | 2.5mm-5mm |
| Διάμετρο | 1000mm, 1220mm (κανονικό), 1250mm, 1300mm, 1500mm, 1550mm, 1575mm (μέγιστο) |
| Διάρκεια | Μέχρι 5800 mm |
| Τυπικό μέγεθος | 1220 mm (λάθος) * 2440 mm (μήκος) |
| Ικανότητα παραγωγής | 100,000sqm / μήνα |
| Εσωτερικές επιλογές πυρήνα | Κανονικό μη τοξικό πολυαιθυλένιο, από τη μία πλευρά αδιάσπαστο πολυαιθυλένιο, από τις δύο πλευρές αδιάσπαστο πολυαιθυλένιο, παρθένο LDPE, μη καύσιμο ορυκτό γεμάτο πυρήνα Β1, μη καύσιμο ορυκτό γεμάτο πυρήνα Α2 |
Σημείωση:Μη τυποποιημένα μεγέθη και ειδικά χρώματα διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος.
![]()
Το εργοστάσιο μετακινήθηκε στο WENXIAN το 2021, παράγοντας κυρίως αλουμινένιο σύνθετο πάνελ αλουμινένιο φινέρι και έχοντας εργαζόμενους περισσότερους από 100 άτομα.- Καλύπτοντας μια έκταση 30 χιλιάδων τετραγωνικών μέτρων,Με προηγμένο εξοπλισμό παραγωγής που υψηλού επιπέδου όργανα εισαγόμενα από την Ιαπωνία και συνεχώς βελτιώνουν την τεχνολογία μας.
![]()
Ατομική συσκευασία:Κάθε πάνελ προστατεύεται με μια ταινία για την αποφυγή γρατζουνιών και τη διατήρηση της ποιότητας της επικάλυψης PVDF κατά τη διάρκεια της μεταφοράς.
Τοποθέτηση παλέτας:Τα τυλιγμένα πάνελ είναι στερεωμένα σε υψηλής ποιότητας ξύλινες παλέτες, οι οποίες είναι στενά διατεταγμένες ώστε να ελαχιστοποιείται η κίνηση κατά τη διάρκεια της αποστολής.
![]()
Συνεργαζόμαστε με έμπειρους προμηθευτές ναυτιλίας που ακολουθούν αυστηρά πρωτόκολλα ασφάλειας για τον χειρισμό των δομικών υλικών, είτε για χερσαίες μεταφορές είτε για ναυτιλία στο εξωτερικό.
![]()
Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας για τα προϊόντα μας. Ανυπομονούμε να συνεργαστούμε μαζί σας.