|
|
| Τροποποιημένο: | 500 τετραγωνικά μέτρα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Ξύλινη συσκευασία |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
Τα Nano PVDF ACM ACP Aluminium Composite Panels συνδυάζουν την αντοχή των παραδοσιακών PVDF αλουμινίου συνθετικών πάνελ με προηγμένη νανοτεχνολογία για ανώτερη απόδοση.
Τα νάνο πάνελ διατηρούν όλα τα παραδοσιακά πλεονεκτήματα των πάνελ PVDF, συμπεριλαμβανομένων των ιδιοτήτων κατά της ρύπανσης, της αντοχής στην καυτέριαση και της σταθερότητας του χρώματος.Ενώ η νανοτεχνολογία τις ενισχύει με ανώτερη αυτοκαθαριστική απόδοση., ιδιότητες κατά της ρύπανσης και αντοχή σε οξέα/αλκάλια.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μοντέλο | 00,06 mm-0,50 mm |
| Συνολικό πάχος πάνελ | 2 mm-6 mm |
| Διάμετρο | 1000mm, 1220mm (κανονικό), 1250mm, 1300mm, 1500mm, 1550mm, 1575mm (μέγιστο) |
| Διάρκεια | Μέχρι 5800 mm |
| Τυπικό μέγεθος | 1220 mm (λάθος) * 2440 mm (μήκος) |
| Ικανότητα παραγωγής | 100,000sqm / μήνα |
| Εσωτερικές επιλογές πυρήνα | Κανονικό μη τοξικό πολυαιθυλένιο, από τη μία πλευρά αδιάσπαστο πολυαιθυλένιο, από τις δύο πλευρές αδιάσπαστο πολυαιθυλένιο, παρθένο LDPE, μη καύσιμο ορυκτό γεμάτο πυρήνα Β1, μη καύσιμο ορυκτό γεμάτο πυρήνα Α2 |
Μη τυποποιημένα μεγέθη και ειδικά χρώματα διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος.
Εργαστήριο
Το εργοστάσιο μετακινήθηκε στο WENXIAN το 2021, παράγοντας κυρίως αλουμινένιο σύνθετο πάνελ αλουμινένιο φινέρι και έχοντας εργαζόμενους περισσότερους από 100 άτομα.- Καλύπτοντας μια έκταση 30 χιλιάδων τετραγωνικών μέτρων,Με προηγμένο εξοπλισμό παραγωγής που υψηλού επιπέδου όργανα εισαγόμενα από την Ιαπωνία και συνεχώς βελτιώνουν την τεχνολογία μας.
Τα πάνελ τυλίγονται με ασφάλεια και τοποθετούνται σε ξύλινες παλέτες υψηλής ποιότητας με προστασία γωνιών για την αποφυγή ζημιών κατά τη μεταφορά.
Προσφέρουμε πολλαπλές επιλογές αποστολής συμπεριλαμβανομένης της διεθνούς παράδοσης μέσω αξιόπιστων μεταφορέων και ταχεία αποστολή για επείγουσες παραγγελίες.Η ομάδα μας παρακολουθεί τα φορτία για να διασφαλίσει την τέλεια κατάσταση κατά την άφιξη..
![]()
|
|
| Τροποποιημένο: | 500 τετραγωνικά μέτρα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Ξύλινη συσκευασία |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
Τα Nano PVDF ACM ACP Aluminium Composite Panels συνδυάζουν την αντοχή των παραδοσιακών PVDF αλουμινίου συνθετικών πάνελ με προηγμένη νανοτεχνολογία για ανώτερη απόδοση.
Τα νάνο πάνελ διατηρούν όλα τα παραδοσιακά πλεονεκτήματα των πάνελ PVDF, συμπεριλαμβανομένων των ιδιοτήτων κατά της ρύπανσης, της αντοχής στην καυτέριαση και της σταθερότητας του χρώματος.Ενώ η νανοτεχνολογία τις ενισχύει με ανώτερη αυτοκαθαριστική απόδοση., ιδιότητες κατά της ρύπανσης και αντοχή σε οξέα/αλκάλια.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μοντέλο | 00,06 mm-0,50 mm |
| Συνολικό πάχος πάνελ | 2 mm-6 mm |
| Διάμετρο | 1000mm, 1220mm (κανονικό), 1250mm, 1300mm, 1500mm, 1550mm, 1575mm (μέγιστο) |
| Διάρκεια | Μέχρι 5800 mm |
| Τυπικό μέγεθος | 1220 mm (λάθος) * 2440 mm (μήκος) |
| Ικανότητα παραγωγής | 100,000sqm / μήνα |
| Εσωτερικές επιλογές πυρήνα | Κανονικό μη τοξικό πολυαιθυλένιο, από τη μία πλευρά αδιάσπαστο πολυαιθυλένιο, από τις δύο πλευρές αδιάσπαστο πολυαιθυλένιο, παρθένο LDPE, μη καύσιμο ορυκτό γεμάτο πυρήνα Β1, μη καύσιμο ορυκτό γεμάτο πυρήνα Α2 |
Μη τυποποιημένα μεγέθη και ειδικά χρώματα διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος.
Εργαστήριο
Το εργοστάσιο μετακινήθηκε στο WENXIAN το 2021, παράγοντας κυρίως αλουμινένιο σύνθετο πάνελ αλουμινένιο φινέρι και έχοντας εργαζόμενους περισσότερους από 100 άτομα.- Καλύπτοντας μια έκταση 30 χιλιάδων τετραγωνικών μέτρων,Με προηγμένο εξοπλισμό παραγωγής που υψηλού επιπέδου όργανα εισαγόμενα από την Ιαπωνία και συνεχώς βελτιώνουν την τεχνολογία μας.
Τα πάνελ τυλίγονται με ασφάλεια και τοποθετούνται σε ξύλινες παλέτες υψηλής ποιότητας με προστασία γωνιών για την αποφυγή ζημιών κατά τη μεταφορά.
Προσφέρουμε πολλαπλές επιλογές αποστολής συμπεριλαμβανομένης της διεθνούς παράδοσης μέσω αξιόπιστων μεταφορέων και ταχεία αποστολή για επείγουσες παραγγελίες.Η ομάδα μας παρακολουθεί τα φορτία για να διασφαλίσει την τέλεια κατάσταση κατά την άφιξη..
![]()