|
|
| Τροποποιημένο: | 300 μέτρα τετραγωνικά |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Ξύλινη συσκευασία |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
Πάνελ Αλουμινίου Σύνθετο θαλασσί μπλε για εσωτερική και εξωτερική διακόσμηση κτιρίων, διαθέσιμο σε πάχος 3mm και τυπικό μέγεθος 1.22*2.44m. Αυτό το υψηλής ποιότητας πάνελ ACP 3mm με επίστρωση PE διπλής όψης προσφέρει εξαιρετική απόδοση για διάφορες εφαρμογές.
Ένα από τα κύρια πλεονεκτήματα του ACP είναι η ικανότητά του να προσομοιώνει πλήρως αποχρώσεις ξύλου και μαρμάρου, είτε σε μεταλλικά είτε σε μη μεταλλικά χρώματα. Στα υλικά επένδυσης, το ACP θεωρείται η πιο ιδανική επιλογή λόγω της εξαιρετικής θερμομόνωσης, ηχομόνωσης και του ευρέος φάσματος ιδιοτήτων πυραντίστασης. Ο θερμοπλαστικός πυρήνας συνδέει τα στρώματα, δημιουργώντας ένα απίστευτο εξωτερικό σύστημα επένδυσης που παρέχει κομψή εμφάνιση και ανώτερη προστασία από τις καιρικές συνθήκες.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Πάχος Επένδυσης Αλουμινίου | 0.06mm-0.50mm |
| Συνολικό Πάχος Πάνελ | 2mm-6mm |
| Πλάτος | 1000mm, 1220mm (κανονικό), 1250mm, 1300mm, 1500mm, 1550mm, 1575mm (μέγιστο) |
| Μήκος | Έως 5800mm |
| Τυπικό Μέγεθος | 1220mm (πλάτος) * 2440mm (μήκος) |
| Παραγωγική Δυνατότητα | 100.000τμ / μήνα |
| Εσωτερικός Πυρήνας | Κανονικό μη τοξικό πολυαιθυλένιο, πολυαιθυλένιο μιας πλευράς άθικτο, πολυαιθυλένιο δύο πλευρών άθικτο, παρθένο LDPE, πυρήνας γεμισμένος με ορυκτά μη εύφλεκτο B1, πυρήνας γεμισμένος με ορυκτά μη εύφλεκτο A2 |
Διατίθενται μη τυπικά μεγέθη και ειδικά χρώματα ανάλογα με τις απαιτήσεις των πελατών.
Το εργοστάσιό μας, που μεταφέρθηκε στο WENXIAN το 2021, ειδικεύεται στην παραγωγή πάνελ αλουμινίου σύνθετου και επενδύσεων αλουμινίου. Με πάνω από 100 υπαλλήλους και έκταση 30.000 τετραγωνικών μέτρων, χρησιμοποιούμε προηγμένο εξοπλισμό παραγωγής, συμπεριλαμβανομένων οργάνων υψηλής τεχνολογίας εισαγόμενων από την Ιαπωνία, βελτιώνοντας συνεχώς την τεχνολογία μας.
Το πάνελ αλουμινίου σύνθετο PE συσκευάζεται προσεκτικά για να διασφαλιστεί η ασφαλής παράδοση στους πελάτες μας.
|
|
| Τροποποιημένο: | 300 μέτρα τετραγωνικά |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Ξύλινη συσκευασία |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
Πάνελ Αλουμινίου Σύνθετο θαλασσί μπλε για εσωτερική και εξωτερική διακόσμηση κτιρίων, διαθέσιμο σε πάχος 3mm και τυπικό μέγεθος 1.22*2.44m. Αυτό το υψηλής ποιότητας πάνελ ACP 3mm με επίστρωση PE διπλής όψης προσφέρει εξαιρετική απόδοση για διάφορες εφαρμογές.
Ένα από τα κύρια πλεονεκτήματα του ACP είναι η ικανότητά του να προσομοιώνει πλήρως αποχρώσεις ξύλου και μαρμάρου, είτε σε μεταλλικά είτε σε μη μεταλλικά χρώματα. Στα υλικά επένδυσης, το ACP θεωρείται η πιο ιδανική επιλογή λόγω της εξαιρετικής θερμομόνωσης, ηχομόνωσης και του ευρέος φάσματος ιδιοτήτων πυραντίστασης. Ο θερμοπλαστικός πυρήνας συνδέει τα στρώματα, δημιουργώντας ένα απίστευτο εξωτερικό σύστημα επένδυσης που παρέχει κομψή εμφάνιση και ανώτερη προστασία από τις καιρικές συνθήκες.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Πάχος Επένδυσης Αλουμινίου | 0.06mm-0.50mm |
| Συνολικό Πάχος Πάνελ | 2mm-6mm |
| Πλάτος | 1000mm, 1220mm (κανονικό), 1250mm, 1300mm, 1500mm, 1550mm, 1575mm (μέγιστο) |
| Μήκος | Έως 5800mm |
| Τυπικό Μέγεθος | 1220mm (πλάτος) * 2440mm (μήκος) |
| Παραγωγική Δυνατότητα | 100.000τμ / μήνα |
| Εσωτερικός Πυρήνας | Κανονικό μη τοξικό πολυαιθυλένιο, πολυαιθυλένιο μιας πλευράς άθικτο, πολυαιθυλένιο δύο πλευρών άθικτο, παρθένο LDPE, πυρήνας γεμισμένος με ορυκτά μη εύφλεκτο B1, πυρήνας γεμισμένος με ορυκτά μη εύφλεκτο A2 |
Διατίθενται μη τυπικά μεγέθη και ειδικά χρώματα ανάλογα με τις απαιτήσεις των πελατών.
Το εργοστάσιό μας, που μεταφέρθηκε στο WENXIAN το 2021, ειδικεύεται στην παραγωγή πάνελ αλουμινίου σύνθετου και επενδύσεων αλουμινίου. Με πάνω από 100 υπαλλήλους και έκταση 30.000 τετραγωνικών μέτρων, χρησιμοποιούμε προηγμένο εξοπλισμό παραγωγής, συμπεριλαμβανομένων οργάνων υψηλής τεχνολογίας εισαγόμενων από την Ιαπωνία, βελτιώνοντας συνεχώς την τεχνολογία μας.
Το πάνελ αλουμινίου σύνθετο PE συσκευάζεται προσεκτικά για να διασφαλιστεί η ασφαλής παράδοση στους πελάτες μας.