|
|
| Τροποποιημένο: | 500 τετραγωνικά μέτρα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Ξύλινη συσκευασία |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
Διαστατική Σταθερότητα: Πάχος Επένδυσης Αλουμινίου (0.3mm/0.4mm/0.5mm), Υλικό Πυρήνα (Μη τοξικό LDPE), Πάχος Επίστρωσης (≥25um), κρίσιμο για εφαρμογές ακριβείας όπως προσόψεις κτιρίων μεγάλης κλίμακας και εξαρτήματα ακριβείας.
Εντυπωσιακά, ανθεκτικά και μόνο το μισό βάρος του αλουμινίου, τα μεταλλικά πάνελ ACM είναι τόσο ελκυστικά όσο και πρακτικά για:
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Κανονικό Πλάτος | 1220mm, 1250mm, 1500mm, 2000mm (δυνατότητα προσαρμογής) |
| Μήκος Πάνελ | 2440mm, 3000mm, 5000mm, 5800mm (συνήθως εντός 5800mm, δυνατότητα προσαρμογής για εμπορευματοκιβώτιο 20 ποδιών) |
| Πάχος Πάνελ | 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm... |
| Κράμα Αλουμινίου | AA1100, AA3003, AA5005 (άλλες ποιότητες διαθέσιμες κατόπιν αιτήματος) |
| Πάχος Αλουμινίου | 0.03mm έως 0.50mm |
| Βάρος | 3mm: 8kg-13.3kg ανά τεμάχιο 4mm: 12.7kg-27.89kg ανά τεμάχιο |
| Επίστρωση | PE, PVDF, NANO, Επιφάνεια βούρτσας, επιφάνεια καθρέφτη |
| Υλικό Πυρήνα | Ανακυκλωμένος Πυρήνας PE/Πυρήνας PE Πυράντοχος/Ασύγκριτος Πυρήνας PE |
| Επιλογές Χρωμάτων | Μεταλλικό/Ματ/Γυαλιστερό/Μαργαριταρένιο/Νανο/Βουρτσισμένο/Καθρέφτης/Γρανίτης/Ξύλινο |
Το εργοστάσιό μας στο WENXIAN (μεταφέρθηκε το 2021) ειδικεύεται σε πάνελ αλουμινίου συνθετικό και καπλαμάδες με:
Τα πάνελ μας συσκευάζονται προσεκτικά με προστατευτική μεμβράνη και ισχυρά ξύλινα κιβώτια για ασφαλή παράδοση. Κάθε κιβώτιο φέρει σαφή σήμανση για εύκολη αναγνώριση.
Οι επιλογές αποστολής περιλαμβάνουν διεθνή παράδοση μέσω αξιόπιστων συνεργατών και επείγουσα υπηρεσία για επείγουσες παραγγελίες.
![]()
20ετής εμπειρία κατασκευής που διασφαλίζει σταθερή προμήθεια για έργα μεγάλης κλίμακας στη Νοτιοανατολική και Κεντρική Ασία.
|
|
| Τροποποιημένο: | 500 τετραγωνικά μέτρα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Ξύλινη συσκευασία |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
Διαστατική Σταθερότητα: Πάχος Επένδυσης Αλουμινίου (0.3mm/0.4mm/0.5mm), Υλικό Πυρήνα (Μη τοξικό LDPE), Πάχος Επίστρωσης (≥25um), κρίσιμο για εφαρμογές ακριβείας όπως προσόψεις κτιρίων μεγάλης κλίμακας και εξαρτήματα ακριβείας.
Εντυπωσιακά, ανθεκτικά και μόνο το μισό βάρος του αλουμινίου, τα μεταλλικά πάνελ ACM είναι τόσο ελκυστικά όσο και πρακτικά για:
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Κανονικό Πλάτος | 1220mm, 1250mm, 1500mm, 2000mm (δυνατότητα προσαρμογής) |
| Μήκος Πάνελ | 2440mm, 3000mm, 5000mm, 5800mm (συνήθως εντός 5800mm, δυνατότητα προσαρμογής για εμπορευματοκιβώτιο 20 ποδιών) |
| Πάχος Πάνελ | 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm... |
| Κράμα Αλουμινίου | AA1100, AA3003, AA5005 (άλλες ποιότητες διαθέσιμες κατόπιν αιτήματος) |
| Πάχος Αλουμινίου | 0.03mm έως 0.50mm |
| Βάρος | 3mm: 8kg-13.3kg ανά τεμάχιο 4mm: 12.7kg-27.89kg ανά τεμάχιο |
| Επίστρωση | PE, PVDF, NANO, Επιφάνεια βούρτσας, επιφάνεια καθρέφτη |
| Υλικό Πυρήνα | Ανακυκλωμένος Πυρήνας PE/Πυρήνας PE Πυράντοχος/Ασύγκριτος Πυρήνας PE |
| Επιλογές Χρωμάτων | Μεταλλικό/Ματ/Γυαλιστερό/Μαργαριταρένιο/Νανο/Βουρτσισμένο/Καθρέφτης/Γρανίτης/Ξύλινο |
Το εργοστάσιό μας στο WENXIAN (μεταφέρθηκε το 2021) ειδικεύεται σε πάνελ αλουμινίου συνθετικό και καπλαμάδες με:
Τα πάνελ μας συσκευάζονται προσεκτικά με προστατευτική μεμβράνη και ισχυρά ξύλινα κιβώτια για ασφαλή παράδοση. Κάθε κιβώτιο φέρει σαφή σήμανση για εύκολη αναγνώριση.
Οι επιλογές αποστολής περιλαμβάνουν διεθνή παράδοση μέσω αξιόπιστων συνεργατών και επείγουσα υπηρεσία για επείγουσες παραγγελίες.
![]()
20ετής εμπειρία κατασκευής που διασφαλίζει σταθερή προμήθεια για έργα μεγάλης κλίμακας στη Νοτιοανατολική και Κεντρική Ασία.