|
|
| Τροποποιημένο: | 300 μέτρα τετραγωνικά |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Ξύλινη συσκευασία |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
| Χαρακτηριστικό | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Κανονικό Πλάτος | 1220mm, 1250mm, 1500mm, 2000mm (δυνατότητα προσαρμογής) |
| Μήκος Πάνελ | 2440mm, 3000mm, 5000mm, 5800mm (συνήθως εντός 5800mm) |
| Πάχος Πάνελ | 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm |
| Κράμα Αλουμινίου | AA1100, AA3003, AA5005 (διαθέσιμες και άλλες ποιότητες) |
| Πάχος Αλουμινίου | 0.03mm έως 0.50mm |
| Βάρος | 3mm: 8kg-13.3kg ανά τεμάχιο; 4mm: 12.7kg-27.89kg ανά τεμάχιο |
| Επίστρωση | PE, PVDF, NANO, Επιφάνεια βουρτσισμένη, επιφάνεια καθρέφτη |
| Υλικό Πυρήνα | Ανακυκλωμένος Πυρήνας PE/Πυρήνας PE Πυράντοχος/Άθραυστος Πυρήνας PE |
|
|
| Τροποποιημένο: | 300 μέτρα τετραγωνικά |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Ξύλινη συσκευασία |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
| Χαρακτηριστικό | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Κανονικό Πλάτος | 1220mm, 1250mm, 1500mm, 2000mm (δυνατότητα προσαρμογής) |
| Μήκος Πάνελ | 2440mm, 3000mm, 5000mm, 5800mm (συνήθως εντός 5800mm) |
| Πάχος Πάνελ | 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm |
| Κράμα Αλουμινίου | AA1100, AA3003, AA5005 (διαθέσιμες και άλλες ποιότητες) |
| Πάχος Αλουμινίου | 0.03mm έως 0.50mm |
| Βάρος | 3mm: 8kg-13.3kg ανά τεμάχιο; 4mm: 12.7kg-27.89kg ανά τεμάχιο |
| Επίστρωση | PE, PVDF, NANO, Επιφάνεια βουρτσισμένη, επιφάνεια καθρέφτη |
| Υλικό Πυρήνα | Ανακυκλωμένος Πυρήνας PE/Πυρήνας PE Πυράντοχος/Άθραυστος Πυρήνας PE |