|
|
| Τροποποιημένο: | 300 μέτρα τετραγωνικά |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Ξύλινη συσκευασία |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
| Προδιαγραφές σύνθετου πάνελ αλουμινίου PE | |
|---|---|
| Κανονικό πλάτος | 1220mm, 1250mm, 1500mm, 2000mm και προσαρμοσμένο κατόπιν αποδοχής |
| Μήκος πάνελ | 2440mm, 3000mm, 5000mm, 5800mm, συνήθως εντός 5800mm. |
| για εμπορευματοκιβώτιο 20 ποδιών κατόπιν αποδοχής | |
| Πάχος πάνελ | 2mm 3mm 4mm 5mm 6mm 8mm ... |
| Κράμα αλουμινίου | AA1100, AA3003, AA5005 ...(Άλλη ποιότητα κατόπιν αιτήματος) |
| Πάχος αλουμινίου | 0.03mm έως 0.50mm |
| Βάρος |
3mm: 8kg-13.3kg ανά τεμάχιο 4mm: 12.7kg-27.89kg ανά τεμάχιο |
| Επίστρωση | Επίστρωση PE, επίστρωση PVDF, NANO, επιφάνεια βουρτσισμένη, επιφάνεια καθρέφτη |
| Υλικό πυρήνα | Ανακυκλωμένος πυρήνας PE / Πυράντοχος πυρήνας PE / Άθραυστος πυρήνας PE |
| Χρώμα |
Μεταλλικό/Ματ/Γυαλιστερό/Μαργαριταρένιο/Nano/Βουρτσισμένο/Καθρέφτης/ Γρανίτης/Ξύλο |
| Παράδοση | Εντός δύο εβδομάδων από τη λήψη προκαταβολής |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 300 τ.μ. |
| Μάρκα/OEM | Προσαρμοσμένο |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C εν όψει, D/P εν όψει, Western Union, Sinosure |
| Συσκευασία |
FCL: Χύμα; LCL: Σε ξύλινη παλέτα. Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
Ρεαλιστική αισθητική ξύλου: Χρησιμοποιώντας προηγμένη τεχνολογία επίστρωσης, τα πάνελ μας μιμούνται φυσικές υφές δρυός, καρυδιάς και teak, προσφέροντας μια ζεστή, οργανική αίσθηση για μοντέρνες προσόψεις.
Ανώτερη πυρασφάλεια: Η πιστοποιημένη πυραντίσταση βαθμού Β1 διασφαλίζει ότι τα πάνελ είναι αυτοσβενόμενα και μειώνουν σημαντικά την τοξικότητα του καπνού σε περίπτωση πυρκαγιάς.
Αντοχή σε γρατζουνιές και κρούσεις: Η εξειδικευμένη επάνω επίστρωση είναι σχεδιασμένη για να αντέχει σε χώρους υψηλής κυκλοφορίας, καθιστώντας την ιδανική τόσο για εσωτερική διακόσμηση όσο και για επένδυση εξωτερικών τοίχων.
Αντοχή στις καιρικές συνθήκες: Σε αντίθεση με το πραγματικό ξύλο, τα σύνθετα πάνελ αλουμινίου μας δεν θα σαπίσουν, θα παραμορφωθούν ή θα ξεφλουδίσουν, διατηρώντας το ζωηρό φινίρισμά τους ακόμη και σε σκληρά κλίματα.
Το πάνελ αποτελείται από δύο φύλλα αλουμινίου συνδεδεμένα σε έναν πυρήνα πολυαιθυλενίου υψηλής αντοχής, με εξωτερικό φινίρισμα ξύλου που παρέχει φυσική αισθητική ξύλου, διατηρώντας παράλληλα τη μεταλλική ανθεκτικότητα. Αυτή η καινοτόμος κατασκευή επιτρέπει εμφάνιση παρόμοια με ξύλο χωρίς συμβιβασμούς στη δομική ακεραιότητα.
Από τη μετακόμισή μας στις αναβαθμισμένες εγκαταστάσεις μας στοWenxianτο 2021, έχουμε επεκτείνει την παραγωγή μας σε πάνω από30.000 τετραγωνικά μέτρα. Με μια αφοσιωμένη ομάδα άνω των 100 επαγγελματιών και εξοπλισμό παραγωγής υψηλής τεχνολογίας εισαγόμενο από την Ιαπωνία, διασφαλίζουμε ότι κάθε παρτίδα ACP πληροί αυστηρά πρότυπα ποιοτικού ελέγχου.
Προσαρμογή: Μη τυποποιημένα μεγέθη και προσαρμοσμένα σχέδια νερά ξύλου είναι διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος.
Παγκόσμια ναυτιλία: Η επαγγελματική ξύλινη συσκευασία παλέτας προτύπου εξαγωγής διασφαλίζει ότι η παραγγελία σας φτάνει με ασφάλεια σε οποιοδήποτε διεθνές λιμάνι.
ΤοΣύνθετο Υλικό Αλουμινίου Ξύλου (ACM)μας είναι μια ευέλικτη λύση για ένα ευρύ φάσμα παγκόσμιων έργων:
Επένδυση εξωτερικών τοίχων: Προσδίδοντας στα εμπορικά κτίρια μια μοντέρνα αλλά φυσική εμφάνιση.
Εσωτερικά χωρίσματα & οροφές: Ιδανικό για αεροδρόμια, ξενοδοχεία και πολυτελείς χώρους γραφείων.
Βιτρίνες & σήμανση: Ανθεκτικές λύσεις επωνυμίας που ξεχωρίζουν.
Έργα ανακαίνισης: Αναβαθμίστε εύκολα παλιές προσόψεις με ελαφριά, εύκολα στην εγκατάσταση πάνελ.
Κάθε πάνελ προστατεύεται με αντιχαρακτική μεμβράνη, στοιβάζεται προσεκτικά σε ξύλινες παλέτες και τυλίγεται με συρρικνωτή μεμβράνη για προστασία από την υγρασία. Οι διεθνείς αποστολές γίνονται σε εμπορευματοκιβώτια με σωστή σήμανση και οδηγίες χειρισμού. Παρέχονται αριθμοί παρακολούθησης για όλες τις αποστολές.
Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας για τα προϊόντα μας.
Ανυπομονούμε για πιθανές ευκαιρίες συνεργασίας.
|
|
| Τροποποιημένο: | 300 μέτρα τετραγωνικά |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Ξύλινη συσκευασία |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
| Προδιαγραφές σύνθετου πάνελ αλουμινίου PE | |
|---|---|
| Κανονικό πλάτος | 1220mm, 1250mm, 1500mm, 2000mm και προσαρμοσμένο κατόπιν αποδοχής |
| Μήκος πάνελ | 2440mm, 3000mm, 5000mm, 5800mm, συνήθως εντός 5800mm. |
| για εμπορευματοκιβώτιο 20 ποδιών κατόπιν αποδοχής | |
| Πάχος πάνελ | 2mm 3mm 4mm 5mm 6mm 8mm ... |
| Κράμα αλουμινίου | AA1100, AA3003, AA5005 ...(Άλλη ποιότητα κατόπιν αιτήματος) |
| Πάχος αλουμινίου | 0.03mm έως 0.50mm |
| Βάρος |
3mm: 8kg-13.3kg ανά τεμάχιο 4mm: 12.7kg-27.89kg ανά τεμάχιο |
| Επίστρωση | Επίστρωση PE, επίστρωση PVDF, NANO, επιφάνεια βουρτσισμένη, επιφάνεια καθρέφτη |
| Υλικό πυρήνα | Ανακυκλωμένος πυρήνας PE / Πυράντοχος πυρήνας PE / Άθραυστος πυρήνας PE |
| Χρώμα |
Μεταλλικό/Ματ/Γυαλιστερό/Μαργαριταρένιο/Nano/Βουρτσισμένο/Καθρέφτης/ Γρανίτης/Ξύλο |
| Παράδοση | Εντός δύο εβδομάδων από τη λήψη προκαταβολής |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 300 τ.μ. |
| Μάρκα/OEM | Προσαρμοσμένο |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C εν όψει, D/P εν όψει, Western Union, Sinosure |
| Συσκευασία |
FCL: Χύμα; LCL: Σε ξύλινη παλέτα. Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
Ρεαλιστική αισθητική ξύλου: Χρησιμοποιώντας προηγμένη τεχνολογία επίστρωσης, τα πάνελ μας μιμούνται φυσικές υφές δρυός, καρυδιάς και teak, προσφέροντας μια ζεστή, οργανική αίσθηση για μοντέρνες προσόψεις.
Ανώτερη πυρασφάλεια: Η πιστοποιημένη πυραντίσταση βαθμού Β1 διασφαλίζει ότι τα πάνελ είναι αυτοσβενόμενα και μειώνουν σημαντικά την τοξικότητα του καπνού σε περίπτωση πυρκαγιάς.
Αντοχή σε γρατζουνιές και κρούσεις: Η εξειδικευμένη επάνω επίστρωση είναι σχεδιασμένη για να αντέχει σε χώρους υψηλής κυκλοφορίας, καθιστώντας την ιδανική τόσο για εσωτερική διακόσμηση όσο και για επένδυση εξωτερικών τοίχων.
Αντοχή στις καιρικές συνθήκες: Σε αντίθεση με το πραγματικό ξύλο, τα σύνθετα πάνελ αλουμινίου μας δεν θα σαπίσουν, θα παραμορφωθούν ή θα ξεφλουδίσουν, διατηρώντας το ζωηρό φινίρισμά τους ακόμη και σε σκληρά κλίματα.
Το πάνελ αποτελείται από δύο φύλλα αλουμινίου συνδεδεμένα σε έναν πυρήνα πολυαιθυλενίου υψηλής αντοχής, με εξωτερικό φινίρισμα ξύλου που παρέχει φυσική αισθητική ξύλου, διατηρώντας παράλληλα τη μεταλλική ανθεκτικότητα. Αυτή η καινοτόμος κατασκευή επιτρέπει εμφάνιση παρόμοια με ξύλο χωρίς συμβιβασμούς στη δομική ακεραιότητα.
Από τη μετακόμισή μας στις αναβαθμισμένες εγκαταστάσεις μας στοWenxianτο 2021, έχουμε επεκτείνει την παραγωγή μας σε πάνω από30.000 τετραγωνικά μέτρα. Με μια αφοσιωμένη ομάδα άνω των 100 επαγγελματιών και εξοπλισμό παραγωγής υψηλής τεχνολογίας εισαγόμενο από την Ιαπωνία, διασφαλίζουμε ότι κάθε παρτίδα ACP πληροί αυστηρά πρότυπα ποιοτικού ελέγχου.
Προσαρμογή: Μη τυποποιημένα μεγέθη και προσαρμοσμένα σχέδια νερά ξύλου είναι διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος.
Παγκόσμια ναυτιλία: Η επαγγελματική ξύλινη συσκευασία παλέτας προτύπου εξαγωγής διασφαλίζει ότι η παραγγελία σας φτάνει με ασφάλεια σε οποιοδήποτε διεθνές λιμάνι.
ΤοΣύνθετο Υλικό Αλουμινίου Ξύλου (ACM)μας είναι μια ευέλικτη λύση για ένα ευρύ φάσμα παγκόσμιων έργων:
Επένδυση εξωτερικών τοίχων: Προσδίδοντας στα εμπορικά κτίρια μια μοντέρνα αλλά φυσική εμφάνιση.
Εσωτερικά χωρίσματα & οροφές: Ιδανικό για αεροδρόμια, ξενοδοχεία και πολυτελείς χώρους γραφείων.
Βιτρίνες & σήμανση: Ανθεκτικές λύσεις επωνυμίας που ξεχωρίζουν.
Έργα ανακαίνισης: Αναβαθμίστε εύκολα παλιές προσόψεις με ελαφριά, εύκολα στην εγκατάσταση πάνελ.
Κάθε πάνελ προστατεύεται με αντιχαρακτική μεμβράνη, στοιβάζεται προσεκτικά σε ξύλινες παλέτες και τυλίγεται με συρρικνωτή μεμβράνη για προστασία από την υγρασία. Οι διεθνείς αποστολές γίνονται σε εμπορευματοκιβώτια με σωστή σήμανση και οδηγίες χειρισμού. Παρέχονται αριθμοί παρακολούθησης για όλες τις αποστολές.
Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας για τα προϊόντα μας.
Ανυπομονούμε για πιθανές ευκαιρίες συνεργασίας.