|
|
| Τροποποιημένο: | 500 τετραγωνικά μέτρα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Ξύλινη συσκευασία |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
3mm 4mm Γαλακτώδες Λευκό Πάνελ Αλουμινίου Σύνθετο | Επιστρωμένο με Πολυεστέρα Φύλλο ACP για Εσωτερική Διακόσμηση Τοίχων και Σήμανση
Το Πάνελ Αλουμινίου Σύνθετο Επιστρωμένο με PE (Πολυεστέρα) είναι ειδικά σχεδιασμένο για εφαρμογές υψηλής ποιότητας εσωτερικής διακόσμησης και διαφήμισης. Σε σύγκριση με το PVDF, η επίστρωση PE προσφέρει ανώτερη ζωντάνια χρωμάτων και πιο λεία επιφάνεια, καθιστώντας το την κορυφαία επιλογή για αρχιτέκτονες που εστιάζουν στην εσωτερική αισθητική και την οικονομική αποδοτικότητα.
Γιατί να Επιλέξετε το PE ACP μας;
Προδιαγραφές και Μεγέθη
| Χαρακτηριστικό | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Κράμα Αλουμινίου | Βαθμός 1100 / 3003 |
| Πάχος Πάνελ | 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm |
| Επιφάνεια Αλουμινίου | 0.05mm - 0.30mm |
| Τύπος Επίστρωσης | Υψηλής Γυαλάδας / Ματ PE (Πολυεστέρας) |
| Υλικό Πυρήνα | Μη τοξικό Πολυαιθυλένιο Χαμηλής Πυκνότητας (LDPE) |
| Τυπικό Μέγεθος | 1220 x 2440 mm (Προσαρμόσιμο) |
Δυνατότητες Παραγωγής
Το εργοστάσιό μας, που βρίσκεται στο WENXIAN από το 2021, ειδικεύεται στην παραγωγή πάνελ αλουμινίου σύνθετου και καπλαμά αλουμινίου. Με πάνω από 100 υπαλλήλους σε 30.000 τετραγωνικά μέτρα, χρησιμοποιούμε προηγμένο εξοπλισμό παραγωγής, συμπεριλαμβανομένων οργάνων υψηλής τεχνολογίας εισαγόμενων από την Ιαπωνία, βελτιώνοντας συνεχώς την τεχνολογία μας.
Σημεία Εγκατάστασης
Πιστοποιήσεις Ποιότητας
Κύρια Σχετικά Προϊόντα
Εφαρμογές
Συσκευασία & Αποστολή
Συσκευασία
Αποστολή
Βρίσκεται στο Χενάν της Κίνας. Παρέχουμε επαγγελματική φόρτωση και συσκευασία ανθεκτική στην υγρασία για θαλάσσιες μεταφορές μεγάλων αποστάσεων.
|
|
| Τροποποιημένο: | 500 τετραγωνικά μέτρα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Ξύλινη συσκευασία |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
3mm 4mm Γαλακτώδες Λευκό Πάνελ Αλουμινίου Σύνθετο | Επιστρωμένο με Πολυεστέρα Φύλλο ACP για Εσωτερική Διακόσμηση Τοίχων και Σήμανση
Το Πάνελ Αλουμινίου Σύνθετο Επιστρωμένο με PE (Πολυεστέρα) είναι ειδικά σχεδιασμένο για εφαρμογές υψηλής ποιότητας εσωτερικής διακόσμησης και διαφήμισης. Σε σύγκριση με το PVDF, η επίστρωση PE προσφέρει ανώτερη ζωντάνια χρωμάτων και πιο λεία επιφάνεια, καθιστώντας το την κορυφαία επιλογή για αρχιτέκτονες που εστιάζουν στην εσωτερική αισθητική και την οικονομική αποδοτικότητα.
Γιατί να Επιλέξετε το PE ACP μας;
Προδιαγραφές και Μεγέθη
| Χαρακτηριστικό | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Κράμα Αλουμινίου | Βαθμός 1100 / 3003 |
| Πάχος Πάνελ | 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm |
| Επιφάνεια Αλουμινίου | 0.05mm - 0.30mm |
| Τύπος Επίστρωσης | Υψηλής Γυαλάδας / Ματ PE (Πολυεστέρας) |
| Υλικό Πυρήνα | Μη τοξικό Πολυαιθυλένιο Χαμηλής Πυκνότητας (LDPE) |
| Τυπικό Μέγεθος | 1220 x 2440 mm (Προσαρμόσιμο) |
Δυνατότητες Παραγωγής
Το εργοστάσιό μας, που βρίσκεται στο WENXIAN από το 2021, ειδικεύεται στην παραγωγή πάνελ αλουμινίου σύνθετου και καπλαμά αλουμινίου. Με πάνω από 100 υπαλλήλους σε 30.000 τετραγωνικά μέτρα, χρησιμοποιούμε προηγμένο εξοπλισμό παραγωγής, συμπεριλαμβανομένων οργάνων υψηλής τεχνολογίας εισαγόμενων από την Ιαπωνία, βελτιώνοντας συνεχώς την τεχνολογία μας.
Σημεία Εγκατάστασης
Πιστοποιήσεις Ποιότητας
Κύρια Σχετικά Προϊόντα
Εφαρμογές
Συσκευασία & Αποστολή
Συσκευασία
Αποστολή
Βρίσκεται στο Χενάν της Κίνας. Παρέχουμε επαγγελματική φόρτωση και συσκευασία ανθεκτική στην υγρασία για θαλάσσιες μεταφορές μεγάλων αποστάσεων.