|
|
| Τροποποιημένο: | 300 μέτρα τετραγωνικά |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Ξύλινη συσκευασία |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
Δεν δημιουργούνται όλα τα πάνελ 4 mm ίσα. Για ψηλές προσόψεις και βιομηχανικά έργα, η διαφορά έγκειται στο πάχος του δέρματος και στην ακεραιότητα της ρητίνης. Με20 χρόνια τεχνογνωσίαςστη βιομηχανία αλουμινίου, παρέχουμε ACP με επίστρωση PVDF που εγγυάται εξαιρετική αντοχή στις καιρικές συνθήκες και δομική σταθερότητα.
| Προσδιορισμός | Καθέκαστα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Σύνθετο πάνελ αλουμινίου με υφή μάρμαρου / πέτρας |
| Πάχος πάνελ | 3mm, 4mm, 5mm |
| Δέρμα αλουμινίου | 0,15mm - 0,50mm |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Μαρμάρινη εκτύπωση υψηλής ευκρίνειας + επίστρωση PVDF/PET |
| Επιλογές υφής | Μάρμαρο Carrara, Γρανίτης, Τραβερτίνη, Προσαρμοσμένα μοτίβα πέτρας |
Βρίσκεται στο Wenxian, Henan, είμαστε κορυφαίος κατασκευαστής που ειδικεύεται σεΣύνθετα πάνελ αλουμινίου (ACP)καιΣτερεά φύλλα αλουμινίου. Με20 χρόνια εμπειρίας παραγωγής, εστιάζουμε σε λύσεις υψηλής ποιότητας, όπως πάνελ με επίστρωση PVDF και πέτρινη υφή για παγκόσμιες υποδομές και εμπορικά έργα.
Επαγγελματικές θαλάσσιες μεταφορές από το λιμάνι Qingdao/Shanghai σε παγκόσμιους προορισμούς όπως το Βιετνάμ και η Κεντρική Ασία.
Σας ευχαριστούμε πολύ για την προβολή αυτής της σελίδας. Ανυπομονούμε ειλικρινά για τη συνεργασία μας!
|
|
| Τροποποιημένο: | 300 μέτρα τετραγωνικά |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Ξύλινη συσκευασία |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
Δεν δημιουργούνται όλα τα πάνελ 4 mm ίσα. Για ψηλές προσόψεις και βιομηχανικά έργα, η διαφορά έγκειται στο πάχος του δέρματος και στην ακεραιότητα της ρητίνης. Με20 χρόνια τεχνογνωσίαςστη βιομηχανία αλουμινίου, παρέχουμε ACP με επίστρωση PVDF που εγγυάται εξαιρετική αντοχή στις καιρικές συνθήκες και δομική σταθερότητα.
| Προσδιορισμός | Καθέκαστα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Σύνθετο πάνελ αλουμινίου με υφή μάρμαρου / πέτρας |
| Πάχος πάνελ | 3mm, 4mm, 5mm |
| Δέρμα αλουμινίου | 0,15mm - 0,50mm |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Μαρμάρινη εκτύπωση υψηλής ευκρίνειας + επίστρωση PVDF/PET |
| Επιλογές υφής | Μάρμαρο Carrara, Γρανίτης, Τραβερτίνη, Προσαρμοσμένα μοτίβα πέτρας |
Βρίσκεται στο Wenxian, Henan, είμαστε κορυφαίος κατασκευαστής που ειδικεύεται σεΣύνθετα πάνελ αλουμινίου (ACP)καιΣτερεά φύλλα αλουμινίου. Με20 χρόνια εμπειρίας παραγωγής, εστιάζουμε σε λύσεις υψηλής ποιότητας, όπως πάνελ με επίστρωση PVDF και πέτρινη υφή για παγκόσμιες υποδομές και εμπορικά έργα.
Επαγγελματικές θαλάσσιες μεταφορές από το λιμάνι Qingdao/Shanghai σε παγκόσμιους προορισμούς όπως το Βιετνάμ και η Κεντρική Ασία.
Σας ευχαριστούμε πολύ για την προβολή αυτής της σελίδας. Ανυπομονούμε ειλικρινά για τη συνεργασία μας!