|
|
| Τροποποιημένο: | 300 μέτρα τετραγωνικά |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Ξύλινη συσκευασία |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
Σχεδιασμένα για απόλυτη αντοχή, αρχιτεκτονική αισθητική και μακροπρόθεσμη απόδοση, τα Premium σύνθετα πάνελ αλουμινίου με επίστρωση PVDF (ACP/ACM) αποτελούν την κορυφαία επιλογή για μοντέρνες προσόψεις κτιρίων, εξωτερική επένδυση και εμπορική σήμανση.
Χρησιμοποιώντας προηγμένη τεχνολογία συνεχούς θερμικής πλαστικοποίησης, τα δέρματα αλουμινίου υψηλής ποιότητας συνδέονται με ασφάλεια σε έναν εξειδικευμένο πυρήνα πολυαιθυλενίου. Επικαλυμμένα με ρητίνη φθοράνθρακα κορυφαίας βαθμίδας (που περιέχει Kynar 500® ή ισοδύναμο), αυτά τα πάνελ προσφέρουν εξαιρετική δομική επιπεδότητα και ομοιόμορφη χρωματική συνέπεια, διασφαλίζοντας ότι τα έργα σας αντέχουν στη δοκιμασία του χρόνου και της φύσης.
![]()
| Παράμετρος | Τεχνικές Προδιαγραφές & Εμβέλεια |
|---|---|
| Πάχος δέρματος από αλουμίνιο | 0,15mm - 0,50mm (Προσαρμόσιμο βάσει των απαιτήσεων του έργου) |
| Συνολικό πάχος πάνελ | 3,0 χιλιοστά, 4,0 χιλιοστά, 5,0 χιλιοστά (Τυπική 3 χιλιοστά/4 χιλιοστά με μεγάλο απόθεμα) |
| Τυπικές Διαστάσεις | 1220 mm (Πλάτος) * 2440 mm (Μήκος) |
| Προσαρμοσμένα πλάτη | 1000mm, 1250mm, 1300mm, 1500mm, 1550mm, έως 1575mm |
| Προσαρμοσμένα μήκη | Προσαρμοσμένο έως και 5800 mm για βελτιστοποίηση της φόρτωσης εμπορευματοκιβωτίων |
| Πάχος επίστρωσης | ≥ 25 μm |
| Επιλογές Βασικού Υλικού | Τυπικός εύκαμπτος πυρήνας με LDPE / Επιβραδυντικός Πυρήνας Γεμισμένος με Ορυκτά (Κλάση B1 / A2 κατόπιν αιτήματος) |
| Αισθητική Φινιρίσματος Επιφανειών | Ματ, Γυαλιστερό, Μεταλλικό, Βουρτσισμένο, Καθρέφτης, Ξύλο Υφή, Πέτρα |
| Παραγωγική ικανότητα | 100.000 τετραγωνικά μέτρα το μήνα |
![]()
![]()
Ιδρύθηκε με δύο δεκαετίες βαθιάς τεχνογνωσίας στον κλάδο, η υπερσύγχρονη μονάδα παραγωγής μας μεταφέρθηκε στρατηγικά σεWenxian, Henan το 2021. Εκτείνεται σε μια εκτεταμένη περιοχή από πάνω30.000 τετραγωνικά μέτρακαι με την υποστήριξη μιας αφοσιωμένης ομάδας πάνω από 100 τεχνικών επαγγελματιών, συνδυάζουμε ζυγαριά με απόλυτη ακρίβεια. Το συνεργείο μας είναι εξοπλισμένο με αυτοματοποιημένες γραμμές συνεχούς παραγωγής υψηλής απόδοσης και όργανα επιθεώρησης υψηλής ποιότητας. Η συνεχής τεχνική βελτίωση και οι αυστηρές δοκιμές παρτίδας διασφαλίζουν ότι κάθε φύλλο που παραδίδεται ικανοποιεί τις βιομηχανικές προδιαγραφές και τις μηχανικές ανοχές.
![]()
![]()
Κατανοούμε ότι οι διασυνοριακές μεταφορές μεγάλων αποστάσεων ενέχουν κινδύνους για τα φινιρίσματα επιφανειών. Επομένως, εφαρμόζουμε ένα αυστηρό πρωτόκολλο συσκευασίας πρόληψης ζημιών:
![]()
Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας για τα προϊόντα μας. Ανυπομονούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε μαζί σας.
|
|
| Τροποποιημένο: | 300 μέτρα τετραγωνικά |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| τυποποιημένη συσκευασία: | Ξύλινη συσκευασία |
| Περίοδος παράδοσης: | 15-20 ημέρες |
| μέθοδος πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 30000 μέτρο το τετραγωνικό /day |
Σχεδιασμένα για απόλυτη αντοχή, αρχιτεκτονική αισθητική και μακροπρόθεσμη απόδοση, τα Premium σύνθετα πάνελ αλουμινίου με επίστρωση PVDF (ACP/ACM) αποτελούν την κορυφαία επιλογή για μοντέρνες προσόψεις κτιρίων, εξωτερική επένδυση και εμπορική σήμανση.
Χρησιμοποιώντας προηγμένη τεχνολογία συνεχούς θερμικής πλαστικοποίησης, τα δέρματα αλουμινίου υψηλής ποιότητας συνδέονται με ασφάλεια σε έναν εξειδικευμένο πυρήνα πολυαιθυλενίου. Επικαλυμμένα με ρητίνη φθοράνθρακα κορυφαίας βαθμίδας (που περιέχει Kynar 500® ή ισοδύναμο), αυτά τα πάνελ προσφέρουν εξαιρετική δομική επιπεδότητα και ομοιόμορφη χρωματική συνέπεια, διασφαλίζοντας ότι τα έργα σας αντέχουν στη δοκιμασία του χρόνου και της φύσης.
![]()
| Παράμετρος | Τεχνικές Προδιαγραφές & Εμβέλεια |
|---|---|
| Πάχος δέρματος από αλουμίνιο | 0,15mm - 0,50mm (Προσαρμόσιμο βάσει των απαιτήσεων του έργου) |
| Συνολικό πάχος πάνελ | 3,0 χιλιοστά, 4,0 χιλιοστά, 5,0 χιλιοστά (Τυπική 3 χιλιοστά/4 χιλιοστά με μεγάλο απόθεμα) |
| Τυπικές Διαστάσεις | 1220 mm (Πλάτος) * 2440 mm (Μήκος) |
| Προσαρμοσμένα πλάτη | 1000mm, 1250mm, 1300mm, 1500mm, 1550mm, έως 1575mm |
| Προσαρμοσμένα μήκη | Προσαρμοσμένο έως και 5800 mm για βελτιστοποίηση της φόρτωσης εμπορευματοκιβωτίων |
| Πάχος επίστρωσης | ≥ 25 μm |
| Επιλογές Βασικού Υλικού | Τυπικός εύκαμπτος πυρήνας με LDPE / Επιβραδυντικός Πυρήνας Γεμισμένος με Ορυκτά (Κλάση B1 / A2 κατόπιν αιτήματος) |
| Αισθητική Φινιρίσματος Επιφανειών | Ματ, Γυαλιστερό, Μεταλλικό, Βουρτσισμένο, Καθρέφτης, Ξύλο Υφή, Πέτρα |
| Παραγωγική ικανότητα | 100.000 τετραγωνικά μέτρα το μήνα |
![]()
![]()
Ιδρύθηκε με δύο δεκαετίες βαθιάς τεχνογνωσίας στον κλάδο, η υπερσύγχρονη μονάδα παραγωγής μας μεταφέρθηκε στρατηγικά σεWenxian, Henan το 2021. Εκτείνεται σε μια εκτεταμένη περιοχή από πάνω30.000 τετραγωνικά μέτρακαι με την υποστήριξη μιας αφοσιωμένης ομάδας πάνω από 100 τεχνικών επαγγελματιών, συνδυάζουμε ζυγαριά με απόλυτη ακρίβεια. Το συνεργείο μας είναι εξοπλισμένο με αυτοματοποιημένες γραμμές συνεχούς παραγωγής υψηλής απόδοσης και όργανα επιθεώρησης υψηλής ποιότητας. Η συνεχής τεχνική βελτίωση και οι αυστηρές δοκιμές παρτίδας διασφαλίζουν ότι κάθε φύλλο που παραδίδεται ικανοποιεί τις βιομηχανικές προδιαγραφές και τις μηχανικές ανοχές.
![]()
![]()
Κατανοούμε ότι οι διασυνοριακές μεταφορές μεγάλων αποστάσεων ενέχουν κινδύνους για τα φινιρίσματα επιφανειών. Επομένως, εφαρμόζουμε ένα αυστηρό πρωτόκολλο συσκευασίας πρόληψης ζημιών:
![]()
Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας για τα προϊόντα μας. Ανυπομονούμε να έχουμε την ευκαιρία να συνεργαστούμε μαζί σας.